Zapisy na zajęcia Tai Chi w Warszawie

Zapisy na zajęcia zostały uruchomione ze względu na restrykcje związane z epidemią COVID-19. Zgodnie z wytycznymi na ten czas na jedne zajęcia możemy przyjąć 16 osób. Na początek przyjęliśmy, że osoby, które chcą z nami trenować mogą zapisywać się raz w tygodniu. Jeśli na 3 godziny przed treningiem okaże się, że są wolne miejsca można dołączyć drugi raz w tygodniu. Prócz treningów w sali uczniowie mają możliwość korzystania z treningów online. Gdy ktoś nie chce korzystać z takiej opcji, może opłacą treningi 1x w tygodniu zgodnie z cennikiem dostępnym na stronie.

Niestety, na czas tych restrykcji musimy zawiesić bezpłatny udział dla pracowników AWF Warszawa. Jeśli jednak na godzinę przed zajęciami zauważycie, że są nadal wolne miejsca, zapraszamy Was serdecznie na dotychczasowych zasadach.

Pamiętaj, że na czas epidemii nie będziemy mieć dostępu do szatni. Prosimy w takiej sytuacji o przychodzenie przebranym na zajęcia. Buty zmieniamy przed salą.
Pamiętaj też o zasadach zachowania w trakcie epidemii:
– zachowujemy odpowiedni dystans od współćwiczących (2 metry),
– nie witamy się przez podanie ręki, sugerujemy tradycyjny chiński ukłon z którego korzystamy na początku i na końcu zajęć,
– w trakcie wchodzenia i wychodzenia z sali korzystamy z maseczek zasłaniających usta i nos.

Zapisy odbywają się przez poniższy kalendarz.
Jeśli danego dnia widać zielony punkt, to znaczy, że są jeszcze wolne miejsca.
Treningi w kalendarzu będą się pojawić z tygodniowym wyprzedzeniem.

[sagenda-calendar-wp]