Serdecznie zapraszamy na koncert kamertonowy i wykład dr Sylwii Nadgrodkiewicz na temat uzdrawiającego działania dźwięków który odbędzie się podczas naszego zimowego obozu Tai Chi/Qigong w hotelu Ameliówka w Górach Świętokrzyskich.
Koncert odbędzie się 12 lutego o godzinie 21:00 w sali konferencyjne hotelu Ameliówka.
Koszt dla uczestników obozu Tai Chi – 30 zł, a dla osób spoza obozu 35 zł.
Na koncert najlepiej wziąć ze sobą karimatę i koc.
Poniżej kilka informacji na temat kamertonów i prowadzącej – Sylwii Nadgrodkiewicz.
Żyjemy w smogu elektromagnetycznym, który zaburza wszelkie procesy życiowe. Tym bardziej, że urządzenia wokół nas zostały przestrojone w połowie ubiegłego wieku z naturalnej częstotliwości 432Hz na niekorzystną dla człowieka 440Hz.
Kamertony lecznicze emitują naturalną falę w skali pitagorejskiej,która przywraca nas do stanu harmonii, a tym samym zdrowia. (zob. szerzej jak obliczona została skala pitagorejska w „Geometria Dźwięku“ https://www.youtube.com/watch?v=DSppvoGuT8 ).
Fala dźwiękowa kamertonów dociera do samych komórek ciała bardzo szybko i wchodzi w rezonans ze wszelkimi strunami w naszym ciele, którymi są m.in. powięzi, mięśnie czy sam łańcuch DNA, etc. Jeśli oprzeć się o fizykę kwantową, jesteśmy zagęszczoną energią, czyli falą, zatem nie trudno sobie wyobrazić jak mocne działanie ma dźwięk. https://www.youtube.com/watch?v=1zw0uWCNsyw.
Proponuję koncerty kamertonowe dla wszystkich oraz indywidualne spotkania, zarówno dla relaksu, przyjemnych wrażeń słuchowych, ale przede wszystkim ze względu na ich lecznicze właściwości.
Stosuję m.in. techniki:
* Uspokajająco-harmonizująco
* Oczyszczająco-regulującą
* Interwałową
* Antynowotworową
* Akupresurę wibracyjną
Zapraszam do obejrzenia wywiadu ze mną nt. kamertonów i mojej drogi do nich
https://www.youtube.com/watch?v=vy-1b0UMlLa4
www.healingvibrations.space
Kamertony – Dr Sylwia Nadgrodkiewicz
W latach młodzieńczych wokalistka składów: od punk rocka po poezję śpiewaną i jazz. Użyczała głosu do muzyki teatralnej i filmowej. Odtwórczyni roli królowej Marysieńki w Śpiewogrze Świętokrzyskiej skomponowanej przez Bronisława Opałko. Rola w musicalu Szpilki w reż. Katarzyny Cygan. Współreżyseria spektaklu pt. „Życie jest światłem”, na podstawie pism prof. Włodzimierza Sedlaka. We własnej twórczości jest eksperymentująca i elastyczna. Autorka pracy doktorskiej na UMCS w Lublinie z obszaru filozofii polityki (zagadnienia krążące wokół kobiecości, męskości i seksualności) pt.: „Seyla Benhabib – feminizm i polityka“. Autorka m.in. cykli wykładów dla Krytyki Politycznej, licznych paneli i warsztatów. Współtwórczyni takich projektów społecznych jak: Wieża BAB L wraz z Galerią Białą, czy Lublin 9 Ta Obca wraz z Tomaszem Kitlińskim. Swoim doświadczeniem scenicznym, jak i wokalnym, dzieli się w Studium Wokalnym Sylwia Nadgrodkiewicz, które prowadzi w swoim rodzinnym mieście. Jest to jak sama mówi laboratorium poszukiwania własnej tożsamości. Stosuje swoją autorską metodę, w której nie uczy śpiewać, a odblokowuje głosy. Współpracuje z Laboratorium Alternatywnych Form Pracy z Głosem Małgorzaty Luberdy (uczennicy Olgi Szwajgier). Jest organizatorką i pomysłodawczynią m.in. Ogólnopolskich warsztatów Gospel jak i innych przedsięwzięć wpisujących się w holistyczne postrzeganie głosu. (warsztaty: „Samogłoska“, czy „Ciało i Głos“). W duecie z Kiniorem Kiniorskim nagrała płytę (LaLoba) z własnymi tekstami i muzyką znanego multiinstrumentalisty. Wokalnie wspiera Studium Instrumentów Etnicznych, wykonujących muzykę etno-transową, nazywaną również przez dziennikarzy psychofolkiem. Płyta tego projektu pt. „Tu nie ma miejsca na strach..” została gorąco przyjęta przez krytyków i otrzymała uznanie w Radiowej Trójce. Krążek promuje m.in.: utwór „Laleczka”, do którego teledysk wyreżyserował ojciec polskiego wideoklipu Yach Paszkiewicz. W roku 2014 została nagrodzona jako Wokalistka Roku przez Radio Kielce Sylwia prowadzi sesje muzykoterapeutyczne, które zawierają pracę z głosem autorską metodą poszerzoną o terapię kamertonami. Kształci się i doszkala każdego dnia aby być w pełni świadomą swojej pracy dla rozwoju świadomości.