tai chi łódź warszawa

Zajęcia Tai Chi Łódź

W okresie wakacyjnym nie prowadzimy regularnych zajęć w salach. Do treningów wracamy na początku września. W lipcu i sierpniu zapraszamy na warsztaty tematyczne i obozy Tai Chi o których informujemy tutaj. W niektóre soboty wspólnie z OFF Piotrkowska organizujemy darmowe spotkania Tai Chi na OFF-ie. Szczegóły znajdziesz tutaj

Zachęcamy do zapisu do naszego newslettera, dzięki temu poinformujemy Cię o treningach i innych wydarzeniach organizowanych przez naszą szkołę. Formularz zapisu do newslettera znajdziesz tutaj.

Do grupy początkującej, która ruszy we wrześniu wstępnie można się zapisywać przez formularz dostępny poniżej.

Plan zajęć Tai Chi/Chi Kung  ważny w Łodzi od 1 lutego do 30 czerwca 2021 r. 

——————————————————————

Nowy grafik zajęć Tai Chi ważny od 1 lutego 2021 roku. Zapisywać można się przez formularz dostępny poniżej. Sprawdź ofertę specjalną dla początkujących: PROMOCJA

Szkoła Podstawowa nr 36, Łódź ul. Więckowskiego 35, Zespół Szkolno Przedszkolny nr 3 Łódź ul. Przędzalniana 70

Poniedziałki (ul. Więckowskiego 35)

18:00 – 19:30 – grupa początkująca i kontynuująca,

19:45 – 21:15  – grupa średnia  i zaawansowana,

Środy (ul. Przędzalniana 70)

19:00 – 20:30 – grupa początkująca i kontynuująca                            

Piątki (ul. Więckowskiego 35)

17:45 – 19:15 – grupa początkująca i kontynuująca,

19:30 – 21:30 – grupa średnia i zaawansowana (ostatnie 40 minut przeznaczamy na trening z bronią).

Dla początkujących pierwsze zajęcia Tai Chi są bezpłatne.

Na nasze zajęcia Tai Chi można się zapisać przez poniższy formularz lub bezpośrednio na treningu. Wysyłając do nas  formularz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu wpisania na listę i umieszczenia na liście mailingowej przez którą będziesz otrzymywać przypomnienia i informacje o zajęciach i warsztatach Tai Chi. W każdym momencie masz wgląd w swoje dane i prawo do ich usunięcia.

W przypadku dołączenia do grupy w środku miesiąca opłatę można uiścić za odpowiednią ilość tygodni. 1 tydzień – to 1/4 opłaty miesięcznej.

Pełen cennik naszych zajęć znajdziesz tutaj.

Co trzeba zrobić by wziąć udział w naszych zajęciach Tai Chi?

Wystarczy przyjść na miejsce ćwiczeń 10 minut przed rozpoczęciem zajęć i zgłosić się do instruktora. Więcej informacji i odpowiedzi na ewentualne pytania znajdziesz w zakładce Jak zacząć ćwiczyć?

Od 1 lutego 2021 r.  dzielimy się na cztery grupy:

początkująca – dla tych, którzy nie ćwiczyli dotychczas Tai Chi i Chi Kung lub praktykowali inny styl, – kontynuująca – osoby, które zaczęły ćwiczyć w grupie początkującej jesienią 2020 roku – średnia – osoby, które znają tylko pierwszą część długiej formy Tai Chi Chuan stylu Yang lub wracają pod dłuższej przerwie w treningach,  zaawansowana – wszyscy pozostali. Od 1 lutego 2021 grupa, która zaczęła ćwiczyć jesienią 2020 stanie się grupą kontynuującą. Terminy dla tej grupy pozostaną bez zmian. Jeśli  masz wątpliwości w której grupie powinieneś ćwiczyć, podejdź przed zajęciami do instruktora i z nim o tym porozmawiaj. Ogólnie zasada jest taka, że gdy wracasz do treningów i znasz przynajmniej pierwszą część uczonej w naszej szkole długiej formy Tai Chi stylu Yang, możesz śmiało przychodzić do grupy bardziej zaawansowanej (poniedziałki i piątki od 19:45). Na zajęciach tych są podziały na mniejsze grupy, więc bez problemów sobie poradzisz. Pamiętaj, że pierwszy miesiąc po wakacjach poświęcamy na  powtórki materiału z zeszłego roku, więc nawet jeśli nie wszystko dobrze pamiętasz, to na pewno dasz sobie radę. W razie czego zawsze można też jednocześnie przychodzić na zajęcia grupy początkującej i uzupełniać materiał. Taka opcja jest bezpłatna dla wszystkich uczniów grup zaawansowanych.

Cennik naszych zajęć znajdziesz tutaj.

Zajęcia Tai Chi Chi Kung qigong łódź polesie centrum bałuty
Szkoła SP 36 przy ul. Więckowskiego 35, w której znajduje się sala gdzie ćwiczymy.
Zapraszamy też na zajęcia W Warszawie: Szkoła Tai Chi Guangfu – Warszawa