tai chi online i stacjonarnie

Zajęcia Tai Chi Warszawa

Nowe grupy początkujące ruszają od 30 stycznia 2023 r.
Zapisy do 10 marca br. przez formularz dostępny poniżej.
Zapraszamy serdecznie.

Plan zajęć Tai Chi/Chi Kung  ważny w Warszawie od 30 stycznia 2023 r.

————————————————

Tai Chi w AWF Warszawa , ul. Marymoncka 34 (budynek Wydziału Rehabilitacji)

Poniedziałki

18:00 – 19:15 – grupa początkująca i kontynuująca,
19:30 – 20:00 – trening z kijem,
20:00 – 21:15 – grupa średniozaawansowana i zaawansowana.

Czwartki 

18:45 – 20:00 – grupa średniozaawansowana i zaawansowana,
20:15 – 21:30 – grupa początkująca i kontynuująca.

Od 30 stycznia 2023 r.  dzielimy się na cztery grupy:

– początkująca – dla tych, którzy nie ćwiczyli dotychczas Tai Chi i Chi Kung lub praktykowali inny styl,
– kontynnująca – osoby, które zaczęły ćwiczyć w naszej szkole jesienią 2022 r.
– średnia – osoby, które znają tylko pierwszą część długiej formy Tai Chi Chuan stylu Yang lub wracają pod dłuższej przerwie w treningach,
 zaawansowana – wszyscy pozostali.

Jeśli  masz wątpliwości w której grupie powinieneś ćwiczyć, podejdź przed zajęciami do instruktora i z nim o tym porozmawiaj.
Ogólnie zasada jest taka, że gdy wracasz do treningów i znasz przynajmniej pierwszą część uczonej w naszej szkole długiej formy Tai Chi stylu Yang, możesz śmiało przychodzić do grupy bardziej zaawansowanej. Na zajęciach tych są podziały na mniejsze grupy, więc bez problemów sobie poradzisz. Pamiętaj, że pierwszy miesiąc po wakacjach poświęcamy na  powtórki materiału z zeszłego roku, więc nawet jeśli nie wszystko dobrze pamiętasz, to na pewno dasz sobie radę. W razie czego zawsze można też jednocześnie przychodzić na zajęcia grupy początkującej i uzupełniać materiał. Taka opcja jest bezpłatna dla wszystkich uczniów grup zaawansowanych.

Wstępne zapisy na zajęcia do grup początkujących w Warszawie

Na nasze zajęcia Tai Chi w Warszawie można się zapisać przez poniższy formularz lub bezpośrednio na treningu. To jest wstępne wpisanie na listę osób zainteresowanych. Właściwe zapisy następują po pierwszych zajęciach.
Wysyłając do nas  formularz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu wpisania na listę uczestników i umieszczenia na liście mailingowej przez którą będziesz otrzymywać przypomnienia i informacje o zajęciach i warsztatach Tai Chi. W każdym momencie masz wgląd w swoje dane i prawo do ich usunięcia.

Zapisy na zajęcia Tai Chi w grupie zaawansowanej

Opłaty podstawowe za zajęcia Tai Chi w Warszawie

Opłaty miesięczne:
190 zł/miesiąc – 2 razy  w tygodniu,
130 zł/miesiąc – raz w tygodniu,

Opłaty kwartalne:
510 zł (170 zł/miesiąc)– dwa razy w tygodniu,
360 zł (120 zł/miesiąc) – raz w tygodniu.

Zniżki (dla: bezrobotnych, niepracujących emerytów, rencistów, kombatantów, uczniów, oraz kilku osób z jednego domostwa [zniżki nie łączą się]) :

Opłaty miesięczne:
160 zł/miesiąc – dwa razy  w tygodniu,
110 zł/miesiąc – raz w tygodniu,

Opłaty kwartalne:
450 zł (150 zł/miesiąc)– dwa razy w tygodniu,
300 zł (100 zł/miesiąc) – raz w tygodniu.

W przypadku dołączenia do grupy w środku miesiąca opłatę można uiścić za odpowiednią ilość tygodni.
1 tydzień – to 1/4 opłaty miesięcznej.

Przy nieregularnym udziale w treningach można płacić za zajęcia wg następującego schematu: jeden trening w miesiącu – 45 zł, dwa treningi w miesiącu – 80 zł, trzy treningi w miesiącu – 110 zł, cztery treningi w miesiącu – 140 zł, pięć/sześć treningów w miesiącu – 170 zł, siedem/osiem treningów w miesiącu – 200 zł

Specjalna zniżka dla pracowników i studentów AWF Warszawa


Pracownicy i studenci AWF Warszawa za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej mogą brać udział w naszych regularnych zajęciach z 50% zniżką:
Opłaty miesięczne:
95 zł/miesiąc – 2 razy  w tygodniu,
65 zł/miesiąc – raz w tygodniu,
Opłaty kwartalne:
240 zł (80 zł/miesiąc)– dwa razy w tygodniu,
180 zł (60 zł/miesiąc) – raz w tygodniu.

Opłaty za dodatkowe seminaria i warsztaty tematyczne ustalane są oddzielnie dla każdego wydarzenia.

Wpłat można dokonywać na konto bankowe:

50 1140 2004 0000 3402 8164 0804
Szkoła Tai Chi Guangfu Radosław Węglarz
ul. Osmańczyka 14 b/14
01-494 Warszawa 

Opłaty należy uiszczać do 10 danego miesiąca.
W przypadku, gdy ktoś, z powodu kłopotów finansowych, nie może zapłacić za zajęcia, proszę to zgłosić instruktorowi i poszukać razem jakiegoś rozwiązania, tak, by nie przerywać nauki.

Na naszych regularnych zajęciach Tai Chi akceptujemy programy benefitowe: MultiSport Plus, FitSport , Fit Profit i Medicover Sport, PZU Sport, GymSteer.

Co się składa na naszej zajęcia Tai Chi / Qigong?

W naszej szkole ćwiczymy głównie formy ręczne w przekazach od mistrzów: Zhou Xuan Yun (Wudang Tai Chi), Yang Jwing MIng (Yang Tai Chi) oraz Zhai Weichuan (Wu/Hao Tai Chi).
Ważnymi elementami treningu Tai Chi są: ćwiczenia Jibengong, zestawy zdrowotne Qigong, pchające dłonie oraz ćwiczenia Tai Chi z bronią (m.in. kij, miecz, szabla, wachlarz).

Co trzeba zrobić by wziąć udział w naszych zajęciach Tai Chi w Warszawie?

Wystarczy przyjść na miejsce ćwiczeń 10 minut przed rozpoczęciem zajęć i zgłosić się do instruktora lub zapisać się przez formularz dostępne powyżej.
Więcej informacji i odpowiedzi na ewentualne pytania znajdziesz w zakładce Jak zacząć ćwiczyć Tai Chi?


Nasze zajęcia Tai Chi odbywają się na terenie dzielnicy Bielany ze świetnym dojazdem z innych dzielnic Warszawy. Szczególnie łatwo można dojechać do nas komunikacją miejską (Żoliborz (5-10 minut), Bemowo (w zależności od miejsca 10-15 minut), Białołeka (Tarchomin 15 minut, Zielona Białołeka w zależności od pory dnia 15-25 minut)
Ponieważ budynki AWF Warszawa mieszczą się 500 metrów od stacji metra Stare Bielany łatwo do na dojechać z różnych innych części miasta.

Spotykamy się w sali gimnastycznej nr 3 na Wydziale Rehabilitacji AWF w Warszawie. 

Jeśli wybierasz się na zajęcia pierwszy raz, to pamiętaj, żeby po wejściu na teren AWF kierować się prosto w kierunku głównego budynku, następnie skręć w drugą uliczkę w lewo i idź prosto w kierunku kortów tenisowych. Przed kortami po lewej stronie zobaczysz duży, biały budynek z napisem “Wydział Rehabilitacji”, wejdź do niego głównym wejściem i skręć w prawo, tam po prawej zobaczysz schody, którymi wejdź na pierwsze piętro, na wprost zobaczysz wejście do sali. Szatnia męska będzie po lewej, damska po prawej stronie.

Przed budynkiem Wydziału Rehabilitacji jest duży, płatny parking. Bezpłatne miejsca parkingowe można znaleźć przed budynkiem Szpitala Bielańskiego, stamtąd przez furtkę lub dziurę w płocie ;-) łatwo można dojść do sali treningowej. 

Zajęcia tai chi warszawa AWF Warszawa
budynek Wydziału Rehabilitacji AWF Warszawa – tam prowadzimy nasze zajęcia Tai Chi

Prowadzimy też zajęcia Tai Chi w Łodzi