Łódzka Szkoła Tai Chi

Komunikat Łódzkiej Szkoły Tai Chi 20/03/2016

 1. Ponieważ treningi Tai Chi / Chi Kung naszej grupy początkującej cieszą się bardzo dużą popularnością, przedłużamy do niej nabór do 1 kwietnia.
  Zapraszamy na zajęcia.
 2. Przypominamy, że 25 marca, mimo, że jest to czas przedświąteczny, my cały czas ćwiczymy i pracujemy nad naszym zdrowiem na naszych regularnych treningach. Zajęć oczywiście nie będzie w Poniedziałek Wielkanocny, ale zachęcamy wtedy do ćwiczenia w domu :-)
 3. Znany jest już termin naszego letniego obozu. Po raz kolejny odbędzie się on w pięknym i bardzo dla nas funkcjonalnym miejscu jakim jest Żywy Skansen w Nagawkach. Zarezerwujcie sobie początek wakacji na spotkanie z Tai Chi/ Chi Kung. Obóz będzie trwał od 2 do 9 lipca. Więcej informacji podamy wkrótce.
 4.  9 kwietnia od godziny 13:00 odbędą się warsztaty z Piotrem Ziembą. W całości będą one poświęcone szabli Tai Chi. Dokładne informacje podamy wkrótce.
 5. 1 kwietnia będziemy mieć zaszczyt gościć w naszej szkole wspaniałych instruktorów – Tomka i Anastazję Nowakowskich. Warsztat z nimi odbędzie się w trakcie naszych regularnych zajęć od 19:40 do 21:40.Pracować będziemy nad uświadamianiem sobie jak bardzo nasz umysł, oddech, sposób poruszania się i postura mają na siebie bezpośredni, naprzemienny wpływ. Wykorzystamy do tego narzędzia z Tai Chi, Qigong i Jogi.
  Warsztat ten będzie stanowił przedsmak wspaniałych treningów z tymi instruktorami podczas naszego obozu letniego (Tomek i Anastazja już potwierdzili swój udział), oraz wyjątkowego warsztatu jaki 10 kwietnia będą organizować w Pabianicach, a o którym możecie przeczytać tutaj.
  Prosimy o zabranie maty do ćwiczeń lub koców. Ewentualnie dostępnych będzie kilka naszych mat i materacy.
  Wstęp dla wszystkich uczniów naszej szkoły będzie bezpłatny. Dla osób spoza szkoły opłata będzie wynosić 20 zł.