Zajęcia Tai Chi w Warszawie i Łodzi

Zajęcia Tai Chi – sprawy organizacyjne, kursy Tai Chi online, promocje, formularze zgłoszeniowe.

W zeszłym tygodniu wróciliśmy do regularnych zajęć Tai Chi w salach w Łodzi i Warszawie. Bardzo nam miło, że tak wielu naszych uczniów wznowiło treningi i jest tyle nowych osób zainteresowanych Tai Chi i Qigong. Mamy w związku z tym dla Was kilka ważnych informacji:

1. Odpowiadając na najczęście zadawane ostatnio pytania:
– do grup początkujących można dołączyć do końca października, ale ze względu na duże zainteresowanie możliwe, że ten okres skrócimy do połowy przyszłego miesiąca,
– pierwsze zajęcia są bezpłatne, bez względu na to, czy przyjdziecie w tym tygodniu, czy na początku października,
– w zajęciach możecie uczestniczyć raz -, dwa –  lub trzy (w Łodzi) razy w tygodniu, oczywiście im częściej tym lepiej opanujecie materiał i szybciej zauważycie efekty, ale program jest tak pomyślany, że na tych wszystkich treningach jest przerabiany ten sam materiał; oczywiście kto mniej ćwiczy z nami w sali, ten więcej powinien pracować w domu ;-)
– na pierwszy trening wystarczy przyjść, przebrać się w strój niekrępująćy ruchów i buty na płaskiej podeszwie,  zgłosić do instruktora prowadącego zajęcia i cieszyć naszymi zajęciami, 
– dopiero po pierwszych zajęciach dokonujemy właściwego zapisu do grupy, szczegółowo piszę o tym w punkcie poniżej.

2. Na naszej stronie z kursami Tai Chi Online znajdziecie bezpłatne szkolenie, w którym zawiera się m. in. pierwsza lekcja z kursu Wudang Tai Chi, który przerabiać będziemy w najbliższych miesiącach w grupach początkujących. Dostępny jest tam też pełen kurs Wudang Tai Chi, który jest uzupełnieniem naszego kursu stacjonarnego. Dla uczestników naszych regularnych zajęć będzie on dostępny w promocyjnych opłatach: 
– ze zniżką – 80% dla osób dokonujących opłaty semestralnej,
– ze zniżką – 50% dla pozostałych uczestników naszych zajęć.

Specjalny kod zniżkowy dostaniecie na zajęciach.

3.   Szczegółowe informacje i aktualny cennik zajęć w Warszawie znajdziesz po kliknięciu w przycisk poniżej

4. Szczegółowe informacje i aktualny cennik zajęć w Łodzi znajdziesz po kliknięciu w przycisk poniżej

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą promocyjną – semestralną.

Po podjęciu decyzji o regularnym uczestniczeniu w naszych zajęciach, prosimy jeszcze o wypełnienie właściwego formularza zgłoszeniowego. Jest on nam niezbędny, byśmy mogli stworzyć listę uczestników i prowadzić szkołe zgodnie z obowiązującym prawem.
Wcześniejszy formularz zapisywał na wstępną listę osób zainteresowanych i do listy mailingowej przez którą będziemy Wam wysyłać informacje dotyczące naszych zajęć.
Bardzo prosimy o wpełnienie tego formularza każdego uczestnika zajęć, również tych, którzy ćwiczyli z nami w latach ubiegłych!

Właściwe formularze znajdziesz poniżej:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.