tai chi łódź warszawa

Komunikat 06/12/2019

Mamy kilka ważnych informacji na najbliższe dni:

1. Przypominam, że w tym miesiącu ćwiczymy do 20 grudnia.
W związku z tym, opłaty uiszczamy za pół miesiąca, czyli 50 % normalnej stawki miesięcznej. Jeśli dokonałaś/-eś już opłaty, to przechodzi ona na następny miesiąc, czyli jest ważna do połowy stycznia. W przypadku opłat kwartalnych, okres treningowy też uwzględnia przerwę, czyli ulega wydłużeniu.
Opłaty promocyjne dla początkujących w wyliczeniu miały już przerwę uwzględnioną.

2. Do treningów wracamy od razu po Nowym Roku, czyli 2 stycznia.

3. Zapraszam do udziału w cyklu warsztatów doskonalących Tai Chi z mieczem.

Pierwszy odbędzie się w 7 grudnia (sobota) od godziny 10:00 do 12:30 w naszej szkole w Łodzi przy ul. Więckowskiego 35.
Ćwiczyć będziemy na korytarzu na II piętrze.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

4. Przy okazji, przypominam, że zostały ustalone terminy przyszłorocznych obozów:
– Obóz Zimowy odbędzie się od 8 do 13 lutego
– Obóz Letni od 4 do 11 lipca.
Oba w ośrodku Nagórzyce nad Zalewem Sulejowskim.

Ustalona została kadra obozu zimowego. Oprócz mojej skromnej osoby, gościć będziemy wybitnych instruktorów współpracujących już od jakiegoś czasu z naszą szkołą: Mariusza Sroczyńskiego i Piotra Ziembę.

Więcej informacji na temat zimowego obozu Tai Chi znajdziesz tutaj.