tai chi warszawa łódź online

Zajęcia Tai Chi w Łodzi i Warszawie od września 2020

Za kilka dni zaczyna się wrzesień, czyli miesiąc w którym tradycyjnie wracamy do naszych regularnych zajęć Tai Chi. W tym roku będzie to dla nas miesiąc wyjątkowy. Z jednej strony ruszamy w niepewnych czasach ze względu na epidemię, z drugiej jest to dla nas czas… świętowania, gdyż mija dziesięć lat od kiedy zaczęliśmy funkcjonować jako szkoła Tai Chi!
Mimo, że to trudny czas, nie odbije się on zbytnio na naszych zajęciach. Zmuszeni jesteśmy przestrzegać tylko kilku zaleceń, co jednak w żaden sposób nie będzie nam utrudniać ćwiczenia. Przeczytacie o tym poniżej.

1. Z ogromną satysfakcją informujemy Was, że od września wracamy do regularnych zajęć Tai Chi w salach zarówno w Warszawie jak i Łodzi. Na ten moment niepewny jest tylko środowy termin łódzki. Wszystko wskazuje na to, że treningi  będą się wtedy odbywać w innej sali niż dotychczas.

2. Grafik zajęć Tai Chi w Łodzi

Szkoła Podstawowa nr 36 ,
Łódź ul. Więckowskiego 35,
Poniedziałki

18:00 – 19:30 – grupa początkująca,
19:45 – 21:15 – grupa średnia i zaawansowana,

Piątki

18:00 – 19:30 – grupa początkująca,
19:45 – 21:45 – grupa średnia i zaawansowana (ostatnie 40 minut przeznaczamy na trening z bronią).

Formularz zgłoszeniowy do grupy początkującej w Łodzi i szczegółowe informacje dostępne są tutaj.

3. Grafik zajęć Tai Chi w Warszawie

AWF Warszawa , ul. Marymoncka 34
Wtorki

19:30 – 21:00 – grupa początkująca,
Czwartki

19:30 – 21:00 – grupa początkująca.

Formularz zgłoszeniowy do grupy początkującej w Warszawie i szczegółowe informacje dostępne są tutaj.

4. Z powodu panującej epidemii, dbając o wasze zdrowie i dobre samopoczucie, wprowadzamy kilka dodatkowych zasad obowiązujących w trakcie zajęć odbywających się na terenie Szkoły Podstawowej nr 36 przy ul. Więckowskiego 35 w Łodzi i AWF Warszawa przy ul. Marymonckiej 34 w Warszawie:


I. Podczas wchodzenia i wychodzenia z sal treningowych korzystamy z maseczek lub innych form zakrywania ust i nosa (podczas treningu maseczki mogą być zdjęte).
II. W trakcie ćwiczeń zachowujemy odpowiednią odległość od współćwiczących (najlepiej przynajmniej 2 metry).

III. Na treningi zabierajcie swoje podpisane butelki lub kubki.

IV. Nie witamy się przez podanie ręki, sugerujemy tradycyjny chiński ukłon.

V. Przed treningiem i po zakończeniu dezynfekujemy ręce.

VI. Należy przestrzegać zasad higieny:
a) jeśli masz ochotę kichnąć lub zakasłać zakryj usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką, a następnie jak najszybciej ją wyrzucić i umyć ręce!
b) należy unikać dotykania dłońmi okolic twarzy, zwłaszcza ust, nosa i oczu.
c) należy unikać przytulania oraz bliskiego kontaktu z innymi uczestnikami zajęć.

VII. W treningach nie mogą brać udziału osoby, u których występują jakiekolwiek objawy choroby (gorączka, kaszel lub duszności).

5. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną, przedłużamy do końca roku możliwość korzystania z naszych zajęć Tai Chi online

Osoby, które mają opłacone regularne zajęcia mogą korzystać z tych materiałów bez żadnych dopłat. Zastrzegam jednak, że ze względu na moje obowiązki nowych materiałów nie będzie się pojawiać zbyt wiele. Pamiętajcie, że w grupie tej treningi są ułożone w postaci modułów. Na początku (około 20 treningów) znajdziecie zajęcia Tai Chi stylu Yang, później (około 30 treningów) to Tai Chi styl Wu, następnie kilkanaście zajęć dotyczących samych ćwiczeń Qigong, a na koniec mamy około 10 treningów ogólnorozwojowych z elementami Tai Chi.
Jeśli ktoś chce dołączyć do tej grupy a nie ma opłaconych bieżących zajęć, to na ten moment wystarczy, że opłaci 120 zł/miesiąc i będzie miał dostęp do ponad 70 filmów z treningami! Grupę znajdziecie pod poniższym linkiem: https://www.facebook.com/groups/TaiChionlineGuangfu/learning_content/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.