obóz tai chi qigong góry świętokrzyskie

Aktualności 09/10/20 – warsztaty, zajęcia Tai Chi w trakcie Covid-19

Witaj,
mam dla Ciebie kilka ważnych informacji. Dotyczą one najbliższych warsztatów, zajęć w czasach Covid – 19 i nowej grupy początkującej w Łodzi.
1. Na początek przypominam o jutrzejszych warsztatach Miecza Tai Chi w Łodzi. Jeśli nic się nie zmieni z pogodą, to odbędzie się on od 10:00 do 12:00 w okolicach amfiteatru w Parku na Zdrowiu. W przypadku złej pogody przeniesiemy się na korytarz (2 piętro) SP nr 36 przy ul. Więckowskiego 35 Warsztaty te są skierowane do osób, które znają przynajmniej dwie części formy stylu Yang z mieczem której uczymy się w naszej szkole.
2. W najbliższą niedzielę (11 października), w Warszawie odbędą się warsztaty Kija Tai Chi i Wu/Hao Tai Chi dla początkujących.

10:00 – 12:30 – Kij Tai Chi dla początkujących

13:00 – 15:30 – Podstawy Wu Tai Chi dla początkujących

Podczas pierwszego modułu dotyczącego Kija Tai Chi poznasz podstawowe koncepcje i ćwiczenia oraz nauczysz się fragmentu formy Yang Tai Chi z kijem.

Drugi moduł dotyczy stylu Wu/Hao Tai Chi w przekazie od Mistrza Zhai Weichuan. Poznasz na nim podstawowe koncepcje i ćwiczenia oraz nauczysz się pierwszych ruchów formy.

Warsztaty te będą mieć swoją kontynuację w najbliższych miesiącach.

Zajęcia będzie prowadził Radosław Węglarz – główny nauczyciel i założyciel Szkoły Tai Chi Guangfu.

Miejsce ćwiczeń:
Spotykamy się obok Fortów Bema przy barze Forteczna ul. Waldorffa 41a. Później przejdziemy w głąb parku. Ćwiczyć będziemy w okolicach budynków fortyfikacji. W razie spóźnienia prosimy o kontakt telefoniczny: 503 501 259

Opłaty (płatne na miejscu lub przelewem na konto szkoły):
80 zł – jeden moduł
120 zł – dwa moduły.

Dodatkowe zapisy nie są potrzebne.
Proszę tylko o deklarację.
Kije do ćwiczeń będą dostępne na miejscu.
3. Podobne warsztaty jak powyższe w Warszawie odbędą się 24 października w Łodzi. Szczegółowe informacje na ten temat podam w przyszłym tygodniu.
4. 14 października ruszamy z regularnymi zajęciami dla początkujących w nowej lokalizacji. Ćwiczyć będziemy w środy od 19:00 do 20:30 w Zespole Szkolno Przedszkolnym nr 3 przy ul. Przędzalnianej 70 w Łodzi. Na tych zajęciach będziemy przerabiać dokładnie ten sam materiał co w szkole przy ul. Więckowskiego 35. Gdy ktoś ma opłacone regularne zajęcia w dotychczasowej lokalizacji, to z nowej może korzystać bez dodatkowych opłat.
5. Mimo, że od 10 października zarówno Łódź jak i Warszawa ze względu na epidemię Covid – 19 znajdą się w żółtej strefie, to nie powinno to spowodować dodatkowych utrudnień w funkcjonowaniu szkoły. Wszystkie nasze sale są na tyle duże, że bez problemów jesteśmy w stanie zachować odpowiednie odległości w czasie ćwiczeń. Przypominamy tylko, by w czasie wchodzenia, wychodzenia z sali i rozmowy z pracownikami naszej szkoły zakładać maski. Na najbliższych zajęciach poprosimy Was też o wypełnienie dodatkowego formularza z danymi kontaktowymi i podpisem pod zaktualizowanym regulaminem. Szczegółowo zasady te są opisane na naszej stronie pod poniższym linkiem.
https://guangfu.pl/regulamin-na-czas-epidemii-covid-19/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.