Komunikat 12/04/2020 – zajęcia Tai Chi on-line w kwietniu, opłaty.

Witajcie,

niestety, jeszcze przynajmniej do końca kwietnia nie będziemy mogli wrócić do naszych regularnych treningów Tai Chi w sali.
W związku z tym będę się starał rozwijać szkolenia on-line.

Tak jak sugerowałem Wam w ankiecie na Facebooku, rozszerzymy gamę treningów, tak, żeby każdy znalazł w naszej ofercie coś dla siebie.
Szukam rozwiązań, które będą dla Was najprostsze i pozwolą jak najlepiej organizować proces nauki. Facebook daje sporo możliwości, ale ma też swoje ograniczenia, w związku z czym pracuję nad platformą z kursami skierowanymi specjalnie dla Was. Pozwoli nam ona na lepszą organizację kursów oraz zarządzanie treściami i płatnościami. Będziemy z niej korzystać również po epidemii.
Niestety, cały proces wprowadzania tego rozwiązania nie jest prosty i nam się przedłuża. Jest jednak szansa, że częściowo będziemy mogli uruchomić to rozwiązanie już w przyszłym tygodniu. Trzymajcie kciuki.

Na ten moment przyjmujemy, że wszystkie zajęcia Tai Chi on-line odbywają się na Facebooku a jak tylko będziemy mogli uruchomić naszą stronę, to dostaniecie o tym informacje.

Zwróćcie uwagę, że część zajęć będzie się odbywać na ogólnym profilu naszej szkoły,
https://www.facebook.com/Szkola.Tai.Chi.Guangfu/
a część w zamkniętej grupie:
https://www.facebook.com/groups/TaiChionlineGuangfu/
Każdy, kto ma opłacone zajęcia w naszej szkole lub korzysta z kart Multisport może dołączyć do tej grupy. Jeśli rezygnujecie z zajęć i postanawiacie za nie nie płacić, to proszę byście opuścili grupę, to ułatwi nam weryfikację uczestników. Cały czas będziemy Was wspierać dając dostęp do materiałów bezpłatnych na naszym głównym profilu na Facebooku. Jeśli ktoś ze względu na epidemię koronawirusa ma niepewną sytuację finansową, proszę o kontakt. Jestem pewien, że w takiej sytuacji znajdziemy jakieś rozwiązanie tak, żebyście nie musieli rezygnować z naszych zajęć.

Plan zajęć na najbliższe dwa tygodnie (przynajmniej do końca kwietnia):

– poniedziałki
18:30 – 19:30 – podstawy Tai Chi stylu Wu/Hao (nauka formy 37 – ruchowej) – zajęcia LIVE w grupie zamkniętej,
– wtorki
10:00 – 10:30 – Qigong – zajęcia w grupie zamkniętej,
18:30 – 19:30 – nauka pierwszej części Tai Chi stylu Yang – zajęcia w grupie zamkniętej,
– środy
10:00 – 10:30 – trening ogólnorozwojowy z elementami Tai Chi – zajęcia w grupie zamkniętej,
18:30 – 19:30 – podstawy Tai Chi stylu Wu/Hao (nauka formy 37 – ruchowej) – zajęcia LIVE w grupie zamkniętej,
– czwartki
10:00 – 10:30 – Qigong – zajęcia w profilu otwartym,
18:30 – 19:30 – nauka pierwszej części Tai Chi stylu Yang – zajęcia w grupie zamkniętej i profilu otwartym,
– piątki
18:30 – 19:30 – podstawy stylu Wu (nauka formy 37 – ruchowej) – zajęcia LIVE w grupie zamkniętej.
– soboty
10:00 – 10:30 – trening ogólnorozwojowy z elementami Tai Chi – zajęcia w grupie zamkniętej.

Wszystkie zajęcia, nawet LIVE, będą dostępne dla Was w postaci nagrań przynajmniej do pierwszych dni maja. Zachęcam jednak do regularnego korzystania z treningów.

Jeśli chodzi o kwestie płatności, to na ten moment będzie to wyglądać następująco:

1. Osoby, które mają już opłacone zajęcia w naszej szkole za kwiecień, mogą korzystać z wszystkich zajęć bez dopłat. Dotyczy to w szczególności początkujących, którzy skorzystali z promocji i opłacili zajęcia do czerwca oraz kilku osób, które później opłaciły zajęcia w systemie kwartalnym.
2. Osoby, które korzystają z kart Multisport mogą korzystać z nauki formy Wu i Yang Tai Chi bezpłatnie po przesłaniu przed zajęciami wygenerowanego kodu. Zajęcia dodatkowe (Qigong i ogólnorozwojowe) są dla nich dodatkowo płatne – 30 zł/2 tygodnie.
Procedura generowania kodu jest opisana tutaj.
3. Opłaty za zajęcia dla pozostałych osób:
– 40 zł za tydzień
– 70 zł za dwa tygodnie
– 270 zł za 2,5 miesiąca – do końca czerwca bez względu na formę zajęć (on-line/w sali gdy będzie to możliwe) i miasto w którym odbywają się nasze regularne zajęcia Tai Chi w sali (Łódź/Warszawa)

Dla osób korzystających ze zniżek (bezrobotnych, niepracujących emerytów, rencistów, uczniów, oraz kilku osób z jednego domostwa [zniżki nie łączą się]):
– 35 zł za tydzień
– 60 zł za dwa tygodnie
– 240 zł za 2,5 miesiąca – do końca czerwca bez względu na formę zajęć (on-line/w sali gdy będzie to możliwe) i miasto w którym odbywają się nasze regularne zajęcia Tai Chi w sali (Łódź/Warszawa)
Opłaty można uiszczać przelewem na konto:
60 1050 1025 1000 0090 7048 3947
Szkoła Tai Chi Guangfu Radosław Węglarz
ul. Osmańczyka 14 b/14
01-494 Warszawa
Mam nadzieję, że nasza oferta będzie teraz dla Was ciekawsza. Nie przyzwyczajajcie się jednak za bardzo. Pamiętajcie, że to tylko na czas epidemii. ;-)
Jeśli macie teraz trochę więcej czasu i chcielibyście poczytać na temat Tai Chi, to polecam artykuł autorstwa Andrzeja Kalisza dotyczący cech Tai Chi stylu Wu/Hao który znajdziecie tutaj.


Na koniec życzę Wam i Waszym bliskim zdrowych i spokojnych świąt.

Pozdrawiam serdecznie

Radosław Węglarz

Szkoła Tai Chi Guangfu

tel. 503 501 259

tai chi święta

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.