Łódzka Szkoła Tai Chi

Komunikat Łódzkiej Szkoły Tai Chi 01.12.2015 r.

1. Ponieważ rozpoczął się grudzień przypominamy, że tradycyjnie już treningi Tai Chi w naszej szkole trwają do połowy tego miesiąca. Ostatni raz przed świętami spotykamy się więc 14 grudnia. W związku z tym, opłaty uiszczamy tylko za połowę miesiąca.

Do treningów wracamy 4 stycznia.

2. Trwają przygotowania do naszego obozu zimowego Tai Chi / Chi Kung, który od 13 do 17 lutego odbędzie się w Nagawkach. Aby móc lepiej zaplanować organizację tego wydarzenia, prosimy o wstępne deklaracje dotyczące waszego udziału. Jeśli jesteście już zdecydowani, albo przynajmniej prawdopodobieństwo waszego udziału wynosi powyżej 50%, to napiszcie do nas krótką informację lub wpiszcie się na listę na zajęciach. To nam mocno ułatwi organizację obozu. Zróbcie to jak najszybciej, gdyż na początku przyszłego tygodnia chcielibyśmy przedstawić więcej szczegółów dotyczących tej imprezy.

3. 12 grudnia od godziny 8:00 do 10:00 w sali Łódzkiej Szkoły Tai Chi przy ul. Więckowskiego 35 odbędzie się warsztat Kij Tai Chi stylu Yang. Jest on skierowany do osób, które znają już większość tej formy. Koszt to 60 zł.