Banner Łódzka Szkoła Tai Chi

Komunikat Łódzkiej Szkoły Tai Chi 13/09/2018

Okres wakacyjny już za nami. Do regularnych treningów wracamy 14 września. Aktualny grafik zajęć znajdziesz tutaj.

1. Jeśli zastanawiasz się w której grupie zaawansowania ćwiczyć,

pamiętaj, że najlepiej jeśli są jakieś wątpliwości, porozmawiać z instruktorem.Ogólnie zasada jest taka, że gdy wracasz do treningów i znasz przynajmniej pierwszą część uczonej w naszej szkole długiej formy Tai Chi stylu Yang, możesz śmiało przychodzić do grupy bardziej zaawansowanej (poniedziałki i piątki od 19:40 do 21:10 i środowe zajęcia wolne). Na zajęciach tych są podziały na mniejsze grupy, więc bez problemów sobie poradzisz.

Pamiętaj, że pierwszy miesiąc po wakacjach poświęcamy na  powtórki materiału z zeszłego roku, więc nawet jeśli nie wszystko dobrze pamiętasz, to na pewno dasz sobie radę. W razie czego zawsze można też jednocześnie przychodzić na zajęcia grupy początkującej i uzupełniać materiał. Taka opcja jest bezpłatna dla wszystkich uczniów grup zaawansowanych.

Osoby, które zaczęły treningi wiosną tego roku mogą przychodzić jednocześnie na grupę początkującą, gdzie poznają 28 – ruchową formę Wudang Tai Chi i na grupę średnią, gdzie będą się uczyć II części długiej formy stylu Yang. Jeśli jednak nie masz wystarczająco czasu, to grupa średnia jest ważniejsza.

2. Zachęcam do skorzystania ze specjalnej promocji dla grup początkujących.

350 zł zamiast 520 zł za karnet OPEN (możliwość udziału we wszystkich treningach grup początkujących bez limitu) przez 4 miesiące (od 14 września do 14 grudnia i przez cały styczeń 2019 r.).

Dla osób objętych innymi zniżkami oferta ta jest w cenie 300 zł zamiast 440  (dotyczy bezrobotnych, niepracujących emerytów, rencistów, uczniów oraz kilku osób z jednego domostwa).

Warunkiem jest dokonanie wpłaty za ten okres do końca września br.

3. 16 października (wtorek) gościć będziemy w naszej szkole Mistrza Zhou Xuan Yun,

który poprowadzi warsztaty w trakcie których będzie uczył pierwszej części długiej formy Wudang Tai Chi. Zarezerwuj sobie ten termin. Więcej informacji (miejsce, cena, godziny) przekażę Ci w najbliższym czasie.

Do zobaczenia na treningach.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.