Komunikat Łódzkiej Szkoły Tai Chi 27/06/2018

1. W najbliższy piątek (29 lipca) odbędą się ostatnie zajęcia Tai Chi / Chi Kung w naszej szkole w tym roku szkolnym.

Z tej okazji modyfikujemy plan zajęć. Trening będzie jeden, dla wszystkich grup od godziny 18:00 do 19:30. Na koniec od 19:30 do 19:45 będzie jeszcze czas dla grupy zaawansowanej na powtórkowe zajęcia z miecza. Od godziny 19:45 zapraszamy wszystkich do stołówki szkolnej na wspólne zakończenie roku treningowego i podsumowanie tego wszystkiego, co przez ten czas doświadczyliśmy. Będzie to okazja by wspólnie spędzić czas, powspominać oraz zaplanować przyszły rok szkolny. Miło by było, gdyby każdy przeniósł ze sobą coś do przekąszenia lub wypicia (kawa i herbata będą na miejscu). 

Na te zajęcia i spotkanie zapraszamy wszystkich uczniów i przyjaciół naszej szkoły, również tych, którzy nie nie uczestniczą aktualnie w regularnych zajęciach. 

2.  W okresie wakacyjnym, wraz z zaawansowanymi uczniami postanowiliśmy zorganizować regularne zajęcia podczas których  będziemy doskonalić przerobiony dotychczas materiał.

Światowy Dzień TAi Chi Warszawa

 

Treningi będą się odbywać w środy od godziny 18:30 w parku Helenów. Spotkania będą bezpłatne, a koordynować je będą zaawansowani uczniowie naszej szkoły.

Ważne jest, byście dawali znać, że się pojawicie. To nam bardzo pomoże w kwestiach organizacyjnych. W związku z tym na naszym profilu na Facebooku stworzyliśmy wydarzenie, poprzez które będziecie mogli nas poinformować o Waszej obecności. Wystarczy kliknąć “Wezmę udział” przy konkretnym terminie, a my będziemy widzieć, że zajęcia mogą się odbyć. Jeśli ktoś nie ma profilu na Facebooku, to prosimy o informację przez formularz kontaktowy, e-maila, lub sms-em. Przyjmujemy, że minimalna ilość uczestników to 6 osób. Gdy tylu nas się nie zbierze, zajęcia zostaną odwołane. Treningi będą też odwoływane w przypadku złej pogody.

3. Zapraszamy na wakacyjne warsztaty Pchających Dłoni i Miecza Tai Chi

tai chi chuan forrma 54- ruchowa miecz styl Yang

Termin: 14 lipca (sobota) 10:00 – 12:30 (I część) 13:30 – 16:00 (II część).

Miejsce: Park Helenów – blisko wejścia od ul. Północnej na wysokości ul. Karola Anstadta.

Koszt: 90 zł całość, 50 zł jedna część.

Zgłoszenia (do 12 lipca): przez formularz zgłoszeniowy (kliknij tutaj).

Więcej informacji i mapka z dokładną lokalizacja dostępna tutaj.

4. Zostało jeszcze kilkanaście miejsc na nasz Letni Obóz Tai Chi.

Obóz Tai Chi / Chi Kung Nagawki

Jeśli ktoś jest zainteresowany, prosimy o jak najszybszy kontakt.
Więcej informacji znajdziesz tutaj.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.