Banner Łódzka Szkoła Tai Chi

Komunikat Łódzkiej Szkoły Tai Chi 23/06/2016

Zbliża się koniec roku szkolnego. To czas kiedy kończymy zajęcia w naszej szkole i czekamy na Wakacje z Tai Chi. Będzie to okres dla nas bardzo pracowity. Ponieważ w najbliższych dniach sporo się będzie działo, prosimy o zapoznanie się z naszymi informacjami:

1. Ze względu na zwiększone zainteresowanie w ostatnich dniach naszym obozem  i sygnały, że niektórzy muszą jeszcze potwierdzić terminy swoich urlopów, przedłużamy termin zapisów do 27 czerwca. Jeśli z jakiś względu do tego czasu nie będzie jeszcze wiadomo, czy możesz uczestniczyć w naszym wyjeździe, poinformuj nas o tym, żebyśmy mogli znaleźć jakieś rozwiązanie.

2. Do 27 czerwca należy też dokonać ostatecznej opłaty za obóz Tai chi.

3. Dla osób, które z jakiś względów nie mogą przyjechać na nasz obóz, ale chciałyby brać udział w naszych treningach, przewidzieliśmy taką możliwość. W dowolnym momencie można do nas przyjechać na pojedyncze treningi. Koszt udziału w takich zajęciach wynosi 35 zł. Jako pojedynczą jednostkę treningową rozumiemy jeden moduł (ok. 3 godzin do południa lub popołudniu), który tak naprawdę może zawierać w sobie dwa zagadnienia treningowe. Na początku przyszłego tygodnia, na naszej stronie zamieścimy dokładny program obozu.

4. 27 czerwca to też termin naszego ostatniego treningu w tym rokuszkolnym. Do regularnych treningów wrócimy 16 września.

5. Mimo, że ostatni trening odbędzie się w poniedziałek, to już w piątek – 24 czerwca, zapraszamy na spotkanie podsumowujące ostatni rok naszych treningów.
W związku z tym wprowadzamy małe zmiany w naszym planie zajęć:
trening grupy początkującej odbędzie się bez zmian od 18:00 do 19:30

grupy zaawansowane zaczną swój trening (w którym wyjątkowo mogą tez wziąć udział osoby początkujące)  nieco wcześniej – o 19:30 i skończą około 20:50, tak, żeby na 21:00 wszyscy mogli się spotkać w restauracji ZEL(dawniej MSCafe w Muzeum Sztuki po drugiej stronie ul. Więckowskiego)

Na spotkanie to tradycyjnie zapraszamy wszystkich naszych uczniów, zarówno aktualnych jak i byłych, oraz osoby sympatyzujące z naszą szkołą.

6. Do 27 czerwca będzie też trwał nasz konkurs zatytułowany „Moje Tai Chi”, do udziału w którym serdecznie zapraszamy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.