badania na temat Tai Chi

Konkurs “Moje Tai Chi”

Nasz letni obóz Tai Chi/Chi Kung zbliża się wielkimi krokami. Zaczynamy już 2 lipca.
W tym roku nowa kadra, unikatowe tematy i sprawdzone miejsce. Zapraszamy
do udziału!
Przypominamy, że od jutra (15 czerwca) wychodzimy na przeciw również tym którzy nie mogą wziąć udziału w całości obozu – od rana startujemy z możliwością zapisu na pojedyncze dni. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj.

Zapisz się już dziś i przeżyj niezapomniane wakacje.

A już teraz mamy dla Ciebie niespodziankę.
Ogłaszamy konkurs w którym nagrodą gwarantowaną jest 50 zł zniżki na udział w naszym letnim obozie Tai Chi/Chi Kung lub koszulka z logo Łódzkiej Szkoły Tai Chi.

Wystarczy, że napiszesz tekst na temat: “Moje Tai Chi” i prześlesz go na nasz adres: [email protected]. do 24 czerwca 2016. Stań się inspiracją dla innych i opowiedz o swoich doświadczeniach, obserwacjach, oczekiwaniach, lub czymkolwiek, co kojarzy Ci się z tym hasłem. Dowolność jest tutaj ogromna. Liczymy na Twoją oryginalność i kreatywność.

Z naszej strony oczekujemy tylko, by tekst był na minimum 1500 znaków lub 300 słów. Pod tekstem umieść podpis z jakim chcesz, aby ukazała się Twoja wypowiedź (imię i nazwisko, inicjały, pseudonim itd.). Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na zamieszczenie tekstu na naszej stronie oraz ewentualne wykorzystanie treści w materiałach promujących Tai Chi, Chi Kung i Łódzką Szkołę Tai Chi.

Wszystkie nadesłane prace zostaną opublikowane na naszej stronie. Zapraszamy do zaglądania i komentowania. Wypowiedzi uczestników konkursu mogą być dla Was źródłem ciekawej inspiracji, możliwością porównania czym jest dla innych Tai Chi i i Qigong, i jak można ich doświadczać na różnych poziomach.

UWAGA: Dwa teksty, które będą cieszyć się największą liczbą komentarzy i polubień zostaną dodatkowo nagrodzone! Drugi etap (komentowanie) zakończymy z ostatnim dniem 31 lipca 2016.

Konkurs ma charakter otwarty, zapraszamy do udziału zarówno naszych uczniów (obecnych, byłych i tych przyszłych) jak i wszystkich sympatyków Tai Chi i Qigong.

Zachęcamy do udziału.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.