Seminarium Tai Chi/ Chi Kung z Mariuszem Sroczyńskim

Serdecznie zapraszamy na seminarium Tai Chi/ Chi Kung z Mariuszem Sroczyńskim.
Zajęcia odbędą się 16 maja w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 36 przy ul. Więckowskiego 35

I część- (od 10:00 do 12:30) – Peng,Lu,Ji An – analiza czterech bram w pchających dłoniach. Zajęcia te przeznaczone są dla wszystkich, którzy znają chociaż podstawy pchających dłoni.

II część – (od 14:30 do 17:00) Chi Kung – podstawowe koncepcje pracy z energią wewnętrzną w oparciu o starożtne ćwiczenia Chi Kung.
Ta część zajęć otwarta jest dla wszystkich chętnych, również dla osób spoza naszej szkoły.

Koszt: 90 zł – całość, 60 zł – jedna część.

Mariusz Sroczyński – założyciel i główny instruktor TAI CHI Szkoły Taijiquan Mariusza Sroczyńskiego w Warszawie (www.szkolataichi.com), wykwalifikowany nauczyciel Tai Chi Chuan.
Od 25 lat zajmuje się Tai Chi i Chi Kung, a sztukami walki jeszcze dłużej (ćwiczył między innymi Karate Kyokushin i Aikido). Wielokrotnie zdobywał medale na zawodach Kung Fu/Wu Shu. Posiada kwalifikacje Instruktora Rekreacji Ruchowej o specjalności Kung Fu, V stopień instruktorski Tai Chi w organizacji YMAA, I stopień instruktorski I Liq Chuan w organizacji CFILCA oraz stopnie szkoleniowe w Karate Kyokushin.
Siedem lat spędził w świątyniach hinduistycznych jako mnich i przez wiele lat praktykował medytacje według tradycji wedyjskiej. Po latach zrezygnował z tego i zajął się Tai Chi Chuan. Uczył się u największych mistrzów Tai Chi, w tym: Yang Jwing Minga (styl Yang), Sam F.S. China (styl I Liq Chuan) oraz Howarda Choya, Richarda Wonga, Liu Van Kuna i Chen Xiao Wanga (różne style Tai Chi Chuan i Chi Kung).
Od 1997 r. prowadzi Szkołę w Warszawie. Tworzył oddziały w Warszawie, Lublinie, Łodzi. Obecnie w jego Szkole ćwiczą lekarze, terapeuci, psychologowie, artyści, managerowie, muzycy, sportowcy, tancerze, ludzie młodzi i starsi, zdrowi oraz ci, którzy mają ze zdrowiem problemy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.