obóz tai chi 2017

Wakacje z Tai Chi/Qigong w Górach Świętokrzyskich

Wakacje z Tai Chi/Qigong w Górach Świętokrzyskich
17-24 sierpnia 2017, Centrum Edukacji Wólka Milanowska

Potrzebujesz regeneracji, oderwania się od codzienności, inspiracji do działania?

 

Dołącz do nas na 8 dni energetycznej przygody.  

 

Po raz pierwszy podczas naszego letniego obozu Tai Chi będziemy gościć tak wyjątkową kadrę, bardzo doświadczonych i cenionych instruktorów.
 Wakacje z Tai Chi, to niebywała okazja do codziennych treningów przez 8 dni po przynajmniej 5 godzin dziennie.
Dodatkowo dla chętnych będą prowadzone sesje medytacji, technik oddechowych, jogi, slow joggingu oraz inne ciekawe warsztaty.

 

Wykonywane ćwiczenia będą dostępne dla każdego.

Zapraszamy osoby, które chcą rozpocząć, rozwinąć oraz utrwalić dotychczasową praktykę Tai Chi oraz Qigong.

 
Poza treningami przygotujemy dla Was wykłady, pokazy filmowe, a także wieczorne imprezy. 
 
 

DLA KOGO?

 
Zapraszamy wszystkich chętnych – instruktorzy będą prowadzić warsztaty w grupach podzielonych ze względu na poziom zaawansowania jak i Wasze indywidualne zainteresowania i potrzeby. Stworzymy także grupę zupełnie początkującą, dla osób które chcą rozpocząć z nami naukę podczas wakacji.
 

W PROGRAMIE

 
Podstawowe treningi będą odbywać się 2 x dziennie po 2,5 godziny. Dodatkowo dla chętnych będą prowadzone poranne sesje i ciekawe warsztaty z tematów, które nie są przedmiotem naszej codziennej praktyki w roku szkolnym. Treningi będą prowadzone z zakresu nauki Tai Chi Chuan w stylu Yang, 28 ruchowej formy Wudang Tai Chi oraz nauki zestawów Qigong i medytacji, dodatkowo Pchające Dłonie, Kij Tai Chi, Miecz Tai Chi, Qin Na, techniki oddechowe i oczyszczające, a także slow jogging. Poza treningami ciekawe wykłady, pokazy filmowe, a także wieczorne imprezy.
 

MIEJSCE POBYTU

 
Centrum Edukacyjne w Wólce Milanowskiej dysponuje wygodnymi i przestronnymi pokojami głównie 2- osobowymi, każdy z własną łazienką. Ośrodek położony jest w centrum Gór Świętokrzyskich, w sąsiedztwie Świętokrzyskiego Parku Narodowego przez który prowadzą liczne szlaki turystyczne i ścieżki umożliwiające poznanie najbardziej uroczych zakątków tej magicznej krainy. Malownicza okolica, obcowanie z naturą, świeże powietrze sprzyjają głębokiemu odprężeniu i aktywnemu wypoczynkowi oraz pozwalają oderwać się od miejskiego zgiełku. 
 

CENA WYJAZDU

 
1350 zł pokoje 2-,3-osobowe
 
1800 zł pokój jednoosobowy
 
Udostępniamy także 10 miejsc w wersji skróconej – 4 dni
 
Pierwszy termin: 17-20 sierpnia 
Drugi termin: 21-24 sierpnia.
 
750 zł pokoje 2-,3-osobowe
 
950 zł pokój jednoosobowy (tylko drugi termin).

CENA ZAWIERA

zakwaterowanie; wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja); wszystkie zajęcia przewidziane w programu obozu; ubezpieczenie NNW; 
 

ZGŁOSZENIA

Rezerwacji można dokonać wypełniając formularz zgłoszenia  i wpłacając (w ciągu pięciu dni roboczych) zaliczkę w wysokości 250 zł lub całą kwotę. W przypadku braku wpłaty rezerwacja zostanie anulowana. W przypadku wpłaty zaliczki pozostałą kwotę prosimy uregulować nie później niż do 10 sierpnia. Zaliczka jest bezzwrotna.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany kadry i programu obozu powstałych z przyczyn niezależnych.

DOJAZD

We własnym zakresie. Adres: Centrum Edukacyjne w Wólce Milanowskiej, 26-006 Nowa Słupia. 
 
Prosimy o informację jeżeli ktoś z Was ma wolne miejsce w samochodzie oraz osoby, które nie mają transportu – pomożemy w zorganizowaniu dojazdu.
 
Pokoje można zajmować od godziny 08:30, pierwszy trening rozpoczynamy o godzinie 11:00.
W dniu wyjazdu kończymy treningiem popołudniowym o godzinie 16:00

 

Zaprosiliśmy sprawdzoną kadrę doświadczonych instruktorów:

instruktor tai chi i chi kung warszawaRadosław Węglarz – założyciel Łódzkiej Szkoły Tai Chi, główny organizator obozu. Od kilkunastu lat zgłębia tajniki Tai Chi Chuan ucząc się od najbardziej doświadczonych mistrzów i instruktorów Tai Chi.
Tegoroczne Wakacje z Tai Chi, to trzynasty obóz Tai Chi/Qigong przez niego organizowany.

 

Mariusz Sroczyński instruktor Tai chi, qigongMariusz Sroczyński – jeden z najbardziej znanych i cenionych instruktorów Tai Chi w Polsce, dyrektor TAI CHI Szkoły Taijiquan Mariusza Sroczyńskiego w Warszawie. Od 25 lat zajmuje się Tai Chi i Chi Kung, a sztukami walki jeszcze dłużej. Uczył się u największych mistrzów stylu Yang, Chen, Wu, Hulei, I-Liq Chuan, Wudang oraz Chi Kung.

Instruktor Tai Chi Joshua Craig neigongJoshua Craig – prowadzi w Nowym Jorku szkołę systemu I-Liq Chuan. Organizuje seminaria z mistrzami różnych stylów wewnętrznych, a  sam często podróżuje po Europie prowadząc szkolenia m.in. w Norwegii, Anglii, Holandii, Niemczech i Polsce.

 

tomek nowakowski taiji qigong joga

Tomek Nowakowski – przez większość swego życia podróżował po świecie ucząc się i praktykując u największych Mistrzów Tai Chi, Qigong, Jogi i innych sztuk wewnętrznych, prowadził szkołę Tai Chi w USA.

 

anastazja nowakowska joga łódź

Anastazja Nowakowska (Kurdina) – pochodzi z Ukrainy. Po kilku latach nauki jogi wyjechała do Indii, które stały się jej drugim domem. Praktykowała pod okiem wielu cenionych hinduskich mistrzów i nauczycieli. W Riszikeszu (światowej stolicy jogi) otworzyła szkołę Himalayan Yoga Academy.

 

maciej kozakiewicz slow joggingMaciej Kozakiewicz – W treningach łączy swoje 25 letnie doświadczenia z różnorodnych aktywności m.in. jogi, mindfulness, tańca 5 Rytmów, nordic walking, tai chi i chi kung oraz codziennej zrównoważonej diety – są to wszystko holistyczne techniki rozwoju zwiększające kontakt z ciałem i kojąco oddziałujące na stan naszej kondycji fizycznej i psychicznej.

 FILM

Film nakręcony podczas jednego z naszych obozów Tai Chi:
 

GALERIA

 

Opinie uczestników naszych obozów Tai Chi z poprzednich lat:

 
„Radku,
 
Twój obóz to najlepsze, co moglam zrobić dla siebie w te wakacje. Dziękuję. 
 
KSz”
 
„Cześć,
 
To niesamowite doświadczenie spotkać tyle cudownych i pozytywnych osób w jednym miejscu. Przed wyjazdem obawiałam się, jak odnajdę się w nowym towarzystwie i takiej formule ćwiczeń… Teraz wiem, że była to najlepsza inwestycja.
 
Dziękuję i do zobaczenie za rok:-)
 
JW”
 
„Radku,
 
Dziękuję za wysiłek w zorganizowaniu obozu. Genialne 8 dni.
 
AK”
 
„Radku,
 
Bardzo dziękuję za kolejny udany obóz. Tym razem szczególny, bo w okrągłą rocznicę łódzkiej szkoły.
 
Jak każdego roku wracam z ogromem nowych informacji i ćwiczeń, bez których codzienny trening taiji byłby zdecydowanie uboższy.
 
Świetna organizacja i troska o każdy szczegół sprawiła, że wszyscy mogliśmy znaleźć coś dla siebie bez względu na poziom zaawansowania i dobrze się bawić.
Niesamowite grono instruktorów pokazało nam jak szeroki jest zakres możliwości naszego ciała i pozwoliło na poszerzenie wiedzy nie tylko z zakresu tai chi, ale i wiele wiele więcej.
Muszę jeszcze raz pochwalić sposób rozplanowania treningów, który sprawił, że nie odczuwałam bólu ani zakwasów w mięśniach. Rozpoczynając od porannych ćwiczeń oczyszczających organizm przez bardziej wymagające po wieczorne rozciąganie i rozluźnianie ciała.
 
Rosnąca liczba uczestników pokazuje jak prężnie rozwija się Twoja szkoła, jak wiele osób zachęcasz do aktywnego i zdrowego spędzania czasu. Oby kolejne 5 lat było tak samo owocne jak te. Twoja otwartość na różnorodne metody dbania o ciało i umysł, wprowadzanie ich do codziennych treningów sprawia, że na sali nigdy nie jest nudno. :)
 
Jeszcze raz dziękuję za możliwość spędzenia tych kilku dni z ciekawymi osobami w miłej atmosferze.
Z niecierpliwością czekam na kolejny obóz.
MJ”
 
„Cześć Radek,
 
Chciałam Wam bardzo podziękować za wspólnie spędzony czas i pogratulować organizacji obozu. Bardzo wysoki poziom w każdym aspekcie.
AK”


SERDECZNIE ZAPRASZAMY

INFORMACJE  Tel. 503501259 (Radek), e-mail: info@taichi-lodz.pl

>>ZGŁOSZENIA<<

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.