Tai Chi Warszawa

Zajęcia Tai Chi w Łodzi i Warszawie, obozy i warsztaty, wakacyjne zajęcia online.

Mamy dla Was kilka ważnych informacji dotyczących naszych zajęć Tai Chi w czasie wakacji:

1. Na początek zła wiadomość. Ze względu na złe warunki pogodowe, dzisiejsze zajęcia (26.06.2020) w Łodzi w Parku na Zdrowiu są odwołane.
W zamian w lipcu i sierpniu zorganizuję dla Was kilka dodatkowych treningów lub warsztatów, które dla osób z opłaconymi zajęciami w czerwcu będą bezpłatne.
Pierwsze takie spotkanie planuję już w najbliższą środę – 1 lipca. Godziny treningów będą identyczne jak normalnych zajęć:
– początkujący 17:45 – 19:00
– zaawansowani 19:05 – 20:35

2. Druga zła informacja dotyczy naszego obozu Tai Chi. Już od kilku dni nie mamy wolnych miejsc na nasz lipcowy wyjazd. Jeśli ktoś się teraz zapisze, jest wciągany na listę rezerwową. Ewentualnie można przyjechać na same treningi, a noclegi załatwić sobie we własnym zakresie. Szczegółowy program udostępnię Wam na początku przyszłego tygodnia.

3. Od razu przekazuję jednak dobrą informację. W połowie sierpnia zorganizuję drugi, bardziej kameralny obóz. Odbędzie się on od 16 do 20 sierpnia w Dusznikach Zdroju.. Zajęcia najprawdopodobniej prowadził będę tylko ja. Pracować będziemy głównie z formami Tai Chi stylu Wu. Więcej informacji na ten temat prześlę Wam w przyszłym tygodniu.

4. Przypominam, że regularne zajęcia w naszej szkole zarówno w Łodzi jak i Warszawie odbywają się do końca czerwca. Do treningów wrócimy we wrześniu. Więcej informacji na ten temat prześlę Wam w połowie sierpnia.

5. Przypominam, że jeszcze przynajmniej do końca lipca można korzystać z naszych zajęć Tai Chi online. Osoby, które mają opłacone zajęcia czerwcowe w lipcu mogą korzystać z treningów bez żadnych dopłat. Zastrzegam jednak, że ze względu na moje obowiązki nowych materiałów nie będzie się pojawiać zbyt wiele. Pamiętajcie, że w grupie tej treningi są ułożone w postaci modułów. Na początku (niecałe 30 treningów) znajdziecie zajęcia Tai Chi stylu Wu, Później (około 20 treningów) to Tai Chi styl Yang. Następnie kilkanaście zajęć dotyczących samych ćwiczeń Qigong, a na koniec mamy około 10 treningów ogólnorozwojowych z elementami Tai Chi.
Jeśli ktoś chce dołączyć do tej grupy a nie ma opłaconych bieżących zajęć, to na ten moment wystarczy, że opłaci 120 zł/miesiąc i będzie miał dostęp do ponad 70 filmów z treningami!Grupę znajdziecie pod poniższym linkiem:
https://www.facebook.com/groups/TaiChionlineGuangfu/learning_content/Niedługo materiały, które na ten moment dostępne są tylko na Facebooku, znajdziecie również na naszej stronie. Wkrótce podeślę Wam więcej informacji na ten temat.

Do zobaczenia na zajęciach.

Pozdrawiam serdecznie,

Radosław Węglarz 
Szkoła Tai Chi Gungfu
Łódź / Warszawa

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.