zajęcia Tai Chi, kalendarz

Zajęcia Tai Chi w okresie okołoświątecznym – grudzień 2023

Przypominamy, że w naszej szkole zajęcia odbywają się przez cały miesiąc bez jakiejś dłuższej przerwy świątecznej.  Wynika to z faktu, że uważamy, iż robienie sobie dłuższych przerw w dbaniu o zdrowie jest niezdrowe ;-)

Niemniej, pojawi się kilka zmian w planie naszych treningów, o czym informujemy Was poniżej.

Zajęcia w Warszawie:

– 19 grudnia (wtorek) – ze względu na remont w szkole zmuszeni jesteśmy zorganizować zajęcia nieco inaczej niż zazwyczaj. Trening odbędzie się w holu szkoły przy ul. Felińskiego 13 od godziny 19:30 do 21:00. Nie przyjeżdżajcie wcześniej, gdyż w budynku będzie się odbywać spotkanie nauczycieli i prawdopodobnie będzie problem z zaparkowaniem na terenie szkoły.

– 21 grudnia (czwartek) 
– zajęcia odbywają się zgodnie z planem

Wtorkowe i czwartkowe zajęcia postanowiliśmy potraktować  jako spotkania przedświąteczne.
Oczywiście będziemy ćwiczyć, ale pojawi się też przestrzeń na akcenty świąteczne. Przekąski i ewentualnie świąteczne elementy ubrania są jak najbardziej wskazane. ;-)
W czwartek zapraszamy osoby z grupy początkujące by przyjść nieco wcześniej (na 19:45).  Chciałbym, byśmy wszyscy razem mogli złożyć sobie życzenia i zrobić wspólne zdjęcie. 

– 25 i 26 grudnia (poniedziałek i wtorek) – szkoła nieczynna ze względu na dni świąteczne,

 28 grudnia (czwartek) – zajęcia odbywają się zgodnie z planem (grupa zaawansowana od 18:45 do 20:00, grupa początkująca od 20:15 do 21:30), ale w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 223 przy ul. Jana Kasprowicza 107 w Warszawie,
Link do mapy znajdziesz tutaj

– 1 stycznia – szkoła nieczynna,

– od 2 stycznia zajęcia odbywają się zgodnie z planem.

Zajęcia w Łodzi:

– 20 grudnia (środa) – ze względu na Jasełka, które odbędą się w naszej sali (nie, to nie my je organizujemy, to dzieci ze szkoły podstawowej :-) ), zmuszeni jesteśmy zacząć zajęcia nieco później – o 19:30, w związku z czym postanowiliśmy o tej godzinie zorganizować wspólny trening dla grup początkujących i zaawansowanych. Wykorzystując sytuację postanowiliśmy potraktować te zajęcia jako spotkanie przedświąteczne podczas którego oprócz ćwiczeń znajdziemy czas na: chwilę rozmowy, zjedzenie czegoś smacznego (każdy może, choć nie musi przynieść coś ze sobą i poczęstować innych ;-), oraz wspólne zdjęcie z elementami świątecznymi (czapeczki Mikołajów i inne elementy mile widziane).

– 22 grudnia (piątek) zajęcia odbywają się zgodnie z planem,

– 25 grudnia (poniedziałek) – szkoła nieczynna ze względu na dzień świąteczny,

– 27 i 29 grudnia (środa i piątek) od 18:00 do 19:30 – odbędą się wspólne zajęcia dla grup początkujących i zaawansowanych,

– 1 stycznia – szkoła nieczynna.


Osoby, które chodzą tylko na zajęcia poniedziałkowe lub wtorkowe zachęcamy do udziału w innym terminie – nie róbcie sobie przerwy od treningów, gdyż później trudno wrócić do ćwiczeń.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.