Aktualności Tai Chi w Łodzi i Warszawie

Aktualności 15/01/2024

Mamy dla Was kilka ważnych informacji.

1. Przypominamy, że w trakcie ferii zimowych, trwających w województwie mazowieckim od 15 do 28 stycznia, plan naszych zajęć w Warszawie ulega zmianie:
– 15 i 18 stycznia zajęcia w sali na AWF-ie odbywają się zgodnie z planem,
– 16 stycznia zajęcia przy ul. Felińskiego 13 są odwołane (uczestników zapraszamy na dowolne zajęcia na AWF),
– w trakcie obozu (22-28 stycznia) wszystkie zajęcia w Warszawie będą odwołane.

Ta korekta była uwzględniona w opłacie semestralnej. Dokonując opłat miesięcznych (jeśli jeszcze tego nie zrobiliście) możecie zmniejszyć opłatę o 25% lub skorygować to w kolejnym miesiącu. 
Przy wpłacie kwartalnej o tydzień wydłuża się okres obowiązywania waszej opłaty.

2. W Łodzi ferie rozpoczynają się od 29 stycznia. Na ten moment jedyna zmiana jaką musimy wtedy uwzględnić, to odwołanie ze względu na remont szkoły zajęć 29 stycznia (poniedziałek) przy ul Przędzalnianej 70.
Wszystkie pozostałe zajęcia będą odbywać się zgodnie z planem. 
Zaznaczamy też, że w trakcie naszego obozu w grafiku zajęć w Łodzi też się nic nie zmienia, wszystkie zajęcia odbędą się bez zakłóceń.3. Ruszyły zapisy do grup początkujących. Jeśli znacie kogoś, kto chciałby spróbować praktyki Tai Chi i Chi Kung, to poinformujcie go o tym koniecznie. Pierwsze zajęcia są bezpłatne. Kurs rozpoczyna się 29 stycznia w Warszawie, a 31 stycznia w Łodzi. Dołączyć do grup można przez kolejny miesiąc pod warunkiem, że będą wolne miejsca. Zapisy przez formularze dostępne na naszej stronie.

Osoby, które zaczęły z nami ćwiczyć jesienią 2023 r. do tego nowego kursu są dopisane z automatu, nie musicie na nowo wypełniać formularza zgłoszeniowego. Stajecie się teraz grupą kontynuującą i macie zajęcia w dotychczasowych terminach. Jedyna różnica będzie taka, że momentami będziemy dzielić grupę na dwie części: początkujący będą pracować z podstawami, a kontynuujący z materiałem który przerabialiśmy od września do stycznia.

Informacje szczegółowe i formularz zgłoszeniowy znajdziecie w linkach poniżej.

  1. W ostatni weekend zmuszeni byliśmy odwołać warsztaty w Łodzi i Warszawie. Ustaliliśmy już nowe terminy:
  • 3 lutego – Warsztaty Tai Chi z Radkiem Węglarzem i Mariuszem Sroczyńskim w Łodzi,
  • 4 lutego Kij Tai Chi – Warsztaty z Radkiem Węglarzem w Warszawie.

Zaznaczam, że to ostatnia szansa, by rozpocząć naukę formy z mieczem (w Łodzi) i kijem (w Warszawie), po tych warsztatach zamykamy możliwość dołączania do tych grup treningowych. Kolejne grupy z bronią otworzymy dopiero w listopadzie.
Szczegóły w linkach poniżej.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.