kij Tai Chi, radosław Węglarz

Kij Tai Chi – warsztaty z Radkiem Węglarzem w Warszawie 17.12.2023

Zapraszamy na nowy cykl warsztatów Tai Chi w Warszawie. Tym razem będziecie mieć okazję poznać podstawowe techniki Kija Tai Chi oraz formę kija wywodzącą się z technik Białego Żurawia – Qi Mei Gun. Materiał ten będziemy zgłębiać na comiesięcznych warsztatach i doskonalić na poniedziałkowych zajęciach w naszej szkole.

Termin najbliższych warsztatów

17 grudnia od 16:00 do 18:30

Miejsce

Sala gimnastyczna nr 3 w budynku Wydziału Rehabilitacji AWF Warszawa ul. Marymoncka 34 (tam gdzie odbywają się nasze regularne zajęcia Tai Chi)

Opłaty

160 zł – płatne na miejscu.

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się do 15 grudnia przez formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej lub u instruktorów na naszych regularnych zajęciach. Zachęcamy do zapisów online, gdyż wtedy będziemy w lepszym kontakcie i jest szansa, że dostaniecie linki do filmików z materiałami szkoleniowymi. ;-)

Ze względu na fakt, że techniki kija wymagają większej przestrzeni musieliśmy ograniczyć liczbę uczestników zajęć do 35 osób.
O pierwszeństwie przyjmowania na warsztaty decydować będą:
– deklaracja o doskonaleniu technik na poniedziałkowych zajęciach doskonalących,
– kolejność zgłoszeń.

Na poniedziałkowe zajęcia z kijem też będziemy mogli przyjąć około 35 osób, w związku z czym przyjmujemy zasadę, że pierwszeństwo będą mieć osoby które uczestniczą w warsztatach.

Przy okazji przypominamy, że poniedziałkowe treningi z bronią są dodatkowo płatne. Na przykład jeśli ktoś ma wykupione zajęcia 3x w tygodniu, to może pojawić się dwa razy na normalnym treningu Tai Chi i raz na treningu z kijem. Jeśli dokonaliście wcześniej opłaty za dłuższy czas (np. za kwartał 2x w tygodniu) i chcielibyście zwiększyć ilość zajęć, to wystarczy dopłacić różnicę. (np. dokonaliście opłaty kwartalnej na treningi 2x w tygodniu (za 540 zł na 3 miesiące) i chcecie zwiększyć na 3x w tygodniu (koszt to 600 zł za 3 miesiące) to wystarczy dopłacić 60 zł.
Osoby, które dokonały opłaty semestralnej mają tzw. karnet OPEN i we wszystkich zajęciach mogą brać udział bez żadnych dopłat.

Za trening ten nie można rozliczać się kartami benefitowymi (Multisport, FitProfit, FitSPort, Medicover i PZUSport). Dla osób korzystających z tych systemów na naszych regularnych treningach oplata za treningi z bronią będzie wynosić 100 zł/miesiąc.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.