kij Tai Chi, radosław Węglarz

Kij Tai Chi – warsztaty z Radkiem Węglarzem w Warszawie 21.04.2024

Zapraszamy na kolejne warsztaty dotyczące Kija Tai Chi. Będziemy doskonalić i rozwijać podstawowe techniki Kija Tai Chi oraz formę kija wywodzącą się z technik Białego Żurawia – Qi Mei Gun. Materiał ten będziemy zgłębiać na comiesięcznych warsztatach i doskonalić na poniedziałkowych zajęciach w naszej szkole.

Termin najbliższych warsztatów

21 kwietnia 2024 od 16:30 do 19:00
Planowany termin kolejnych warsztatów: 12 maja 2024 r.

Miejsce

Sala gimnastyczna nr 3 w budynku Wydziału Rehabilitacji AWF Warszawa ul. Marymoncka 34 (tam gdzie odbywają się nasze regularne zajęcia Tai Chi)

Opłaty

160 zł – płatne na miejscu.

Zapisy

Na warsztaty można zapisać się przez formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej lub u instruktorów na naszych regularnych zajęciach. Zachęcamy do zapisów online, gdyż wtedy będziemy w lepszym kontakcie i jest szansa, że dostaniecie linki do filmików z materiałami szkoleniowymi. ;-)
Warsztaty te są skierowane do osób, które uczestniczyły już we wcześniejszych warsztatach Kija Tai Chi

Ze względu na fakt, że techniki kija wymagają większej przestrzeni musieliśmy ograniczyć liczbę uczestników zajęć do 35 osób.
O pierwszeństwie przyjmowania na warsztaty decydować będą:
– deklaracja o doskonaleniu technik na poniedziałkowych zajęciach doskonalących,
– kolejność zgłoszeń.

Na poniedziałkowe zajęcia z kijem też będziemy mogli przyjąć około 35 osób, w związku z czym przyjmujemy zasadę, że pierwszeństwo będą mieć osoby które uczestniczą w warsztatach.

Przy okazji przypominamy, że poniedziałkowe treningi z bronią są dodatkowo płatne. Na przykład jeśli ktoś ma wykupione zajęcia 3x w tygodniu, to może pojawić się dwa razy na normalnym treningu Tai Chi i raz na treningu z kijem. Jeśli dokonaliście wcześniej opłaty za dłuższy czas (np. za kwartał 2x w tygodniu) i chcielibyście zwiększyć ilość zajęć, to wystarczy dopłacić różnicę. (np. dokonaliście opłaty kwartalnej na treningi 2x w tygodniu (za 540 zł na 3 miesiące) i chcecie zwiększyć na 3x w tygodniu (koszt to 600 zł za 3 miesiące) to wystarczy dopłacić 60 zł.
Osoby, które dokonały opłaty semestralnej mają tzw. karnet OPEN i we wszystkich zajęciach mogą brać udział bez żadnych dopłat.

Za trening ten nie można rozliczać się kartami benefitowymi (Multisport, FitProfit, FitSPort, Medicover i PZUSport). Dla osób korzystających z tych systemów na naszych regularnych treningach oplata za treningi z bronią będzie wynosić 100 zł/miesiąc.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.