łódzka szkoła tai chi guangfu łódź warszawa

Aktualności Łódź/Warszawa 15/09/2019

Witaj, wakacje już za nami. Do regularnych treningów wracamy 16 września. Aktualny grafik zajęć znajdziesz tutaj i tutaj.
Z czego wynika, że mamy dwa grafiki?
Niektórzy z Was już o tym wiedzą. Od 17 września ruszamy z regularnymi zajęciami Tai Chi w Warszawie!!! Z tej okazji zmianie uległa też nazwa naszej szkoły. Teraz nazywamy się Szkoła Tai Chi GUANGFU.
Więcej informacji poniżej


1. Już 16 września wracamy do regularnych treningów Tai Chi w Łodzi. 

Tego dnia ruszamy z nową grupą początkującą w naszej szkole przy ul. Więckowskiego 35. Grafik zajęć generalnie nie będzie się różnił od tego, który obowiązywał w zeszłym roku. Zwróć tylko uwagę, że delikatnej zmianie uległ cennik. 

Jeśli zastanawiasz się w której grupie zaawansowania ćwiczyć, pamiętaj, że najlepiej jeśli są jakieś wątpliwości, porozmawiać ze swoim instruktorem Tai Chi. Ogólnie zasada jest taka, że gdy wracasz do treningów i znasz przynajmniej pierwszą część uczonej w naszej szkole długiej formy Tai Chi stylu Yang, możesz śmiało przychodzić do grupy bardziej zaawansowanej (poniedziałki i piątki od 19:40 do 21:10 i środowe zajęcia wolne). Na zajęciach tych są podziały na mniejsze grupy, więc bez problemów sobie poradzisz. Pamiętaj, że pierwszy miesiąc po wakacjach poświęcamy na  powtórki materiału z zeszłego roku, więc nawet jeśli nie wszystko dobrze pamiętasz, to na pewno dasz sobie radę. W razie czego zawsze można też jednocześnie przychodzić na zajęcia grupy początkującej i uzupełniać materiał. Taka opcja jest bezpłatna dla wszystkich uczniów grup zaawansowanych.

Osoby, które zaczęły treningi wiosną tego roku mogą przychodzić jednocześnie na grupę początkującą, gdzie poznają 28 – ruchową formę Wudang Tai Chi i na grupę średnią, gdzie będą się uczyć II części długiej formy stylu Yang. Jeśli jednak nie masz wystarczająco czasu, to grupa średnia jest ważniejsza.

2. Od 17 września ruszamy z regularnymi zajęciami Tai Chi w Warszawie. 

Treningi będą się odbywać we wtorki i czwartki w godzinach od 19:30 do 21:00 w sali gimnastycznej nr 3 na terenie Wydziału Rehabilitacji AWF Warszawa przy ul. Marymonckiej 34.

Na razie zaczynamy tylko z grupami początkującymi. W lutym zaczniemy też organizować regularne warsztaty tematyczne.

3. Zachęcam do skorzystania ze specjalnej promocji dla grup początkujących w Łodzi.

400 zł zamiast 560 zł za karnet OPEN (możliwość udziału we wszystkich treningach grup początkujących bez limitu) na 4 miesiące (do końca stycznia z uwzględnieniem, że w grudniu ćwiczymy tylko pół miesiąca).

Dla osób objętych innymi zniżkami ta oferta jest w cenie 340 zł zamiast 440 zł (dotyczy bezrobotnych, niepracujących emerytów, rencistów, uczniów oraz kilku osób z jednego domostwa).

Warunkiem skorzystania z promocji jest dokonanie wpłaty za ten okres do 30 września br.
Z tym karnetem wejdziesz na wszystkie zajęcia grup początkujących do końca stycznia 2020 r. bez ograniczeń.

 4. Dla osób z Warszawy, które chcą rozpocząć swoją przygodę z Tai Chi też mamy promocję.

520 zamiast 675 zł za karnet na 4,5 miesiąca (do 14 lutego z uwzględnieniem, że nie ćwiczymy w ostatnim tygodniu grudnia).
Dla osób objętych innymi promocjami oferta ta jest w cenie 440 zł zamiast 540 zł 
(dotyczy bezrobotnych, niepracujących emerytów, rencistów, uczniów oraz kilku osób z jednego domostwa).

Warunkiem skorzystania z promocji jest dokonanie wpłaty za ten okres do 30 września br.
Z tym karnetem wejdziesz na wszystkie zajęcia grup początkujących do 14 lutego 2020 r. bez ograniczeń.

5. 11 listopada  gościć będziemy w naszej szkole w Łodzi Mistrza Zhou Xuan Yun,

poprowadzi on dla nas warsztaty w trakcie których będzie uczył technik (wraz z interpretacjami) II części długiej formy Wudang Tai Chi. Zarezerwuj sobie ten termin. Więcej informacji (miejsce, cena, godziny) przekażę Ci w najbliższym czasie.

Mistrz Wudang Tai Chi w Polsce Łódź, Warszawa 2019

Do zobaczenia na treningach.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.