zima tai chi

Aktualności Szkoły Tai Chi Guangfu 6/12/2021

Mamy dla Ciebie kilka ważnych informacji:

1. W tym roku w grudniu wyjątkowo ćwiczymy do końca miesiąca. Zajęcia wypadają nam tylko w Wigilię i Sylwestra.
Bardzo mnie cieszy, że udało nam się tak to zorganizować, gdyż przerwa często powodowała rozprężenie, które powodowało, że trudno było wrócić do treningów. Mam nadzieję, że w tym roku będzie inaczej. :-)

2. Udało nam się wreszcie dopiąć wszystkie detale dotyczące organizacji naszego Zimowego Obozu Tai Chi, który odbędzie się od 29 stycznia do 5 lutego w Nagórzycach nad Zalewem Sulejowskim. Kadra obozu będzie imponująca. Zajęcia prowadzić będą: Radek Węglarz, Andrzej Kalisz, Mariusz Sroczyński i Piotra Ziemba. 
W tym tygodniu ruszą zapisy. Zostaniecie o tym poinformowani w osobnym mailu za kilka dni.

3. 11 i 12 grudnia w Warszawie odbędą się warsztaty Yang Tai Chi dla początkujących. W trakcie tego intensywnego spotkania weekendowego będziemy pracować nad pierwszą częścią formy Tai Chi stylu Yang i naszych podstawowych zestawów Qigong.

Warsztaty te mogą być szczególnie interesujące dla osób które przerabiają nasze kursy Tai Chi Online oraz dla tych, którzy chcą powtórzyć sobie ze szczegółami ten materiał.

Zostało nam na te warsztaty tylko pięć wolnych miejsc, więc jeśli chcesz skorzystać, to zapisz się jak najszybciej.  Szczegóły znajdziesz klikając poniższy przycisk.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.