the meditator fire monkey

Komunikat Łódzkiej Szkoły Tai Chi 10/02/2016

Witajcie w Roku Ognistej Małpy, Ognista małpa - chiński znak z 12 innymi symbolami

Zgodnie z  chińskim kalendarzem 8 lutego rozpoczął się Nowy Rok. Z tej okazji przesyłamy Wam gorące życzenia spełnienia marzeń, zadowolenia z każdego kolejnego dnia, wytrwałości w dążeniu do celów i treningach oczywiście.

1. W nowym roku działamy intensywnie, przed nami ostatnie przygotowania do zimowego obozu Tai Chi / Chi Kung  w Nagawkach. Na wyjazd zaprosiliśmy znakomitego instruktora Piotra Ziembę z Poznania. Dziękujemy za liczne zainteresowanie, wszystkim uczestnikom niedługo prześlemy szczegółowy program obozu.
Jeżeli ktoś z Was chciałby jeszcze do nas dołączyć, prosimy o zgłoszenia najpóźniej do czwartku. Istnieje możliwość przyjazdu tylko na weekend lub pojedyncze dni.
Zapraszamy także osoby, które chciałyby rozpocząć z nami naukę Tai Chi podczas wyjazdu, z radością potwierdzamy utworzenie się grupy początkującej.
W programie dużo unikatowych tematów, stawiamy głównie na naukę formy tai chi z szablą oraz zestawów chi kung, będą także zastosowania, poranne medytacje i automasaże.
Dla chcących potrenować intensywniej, przewidujemy także dodatkowy, wieczorny trening doskonalący. Jednym słowem będzie dużo yin i yang.

Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj.

2. Jednocześnie przypominamy, że podczas trwania obozu treningi będą się odbywać zgodnie z grafikiem. Czyli 15 lutego zapraszamy na zajęcia.
Do zobaczenia na treningach!