Tai Chi qigong łódź

Komunikat Łódzkiej Szkoły Tai chi 10/04/2017

Ważne informacje na najbliższe tygodnie:

1. 25 kwietnia odbędzie się warsztat Wudang Tai chi z Mistrzem Zhou Xuan Yun. Przypominamy, że zapisy trwają do 19 kwietnia. Uruchomiliśmy tez możliwość zgłaszania się przez formularz kontaktowy na naszej stronie. Opłaty można uiszczać bezpośrednio przed warsztatem.

2. Przypominamy, że ze względu na okres świąteczny 14 (piątek) i 17 kwietnia (poniedziałek) nie będzie zajęć w naszej szkole!

3. 29 kwietnia (sobota) obchodzić będziemy Światowy Dzień Tai Chi i Qigong. Tego dnia o 10:00 na całym świecie odbywają się otwarte treningi Tai Chi. Nasza szkoła już od kilku lat regularnie uczestniczy w tym wydarzeniu. Niedługo podamy Wam dokładne informacje gdzie będziemy ćwiczyć w tym roku.

4. Znany jest już termin i miejsce w którym odbędzie się nasz tegoroczny Letni Obóz Tai Chi. Zarezerwujcie sobie od 17 do 24 sierpnia. W tym roku spotykamy się w Wólce Milanowskiej – niewielkiej wiosce u stóp Łysej Góry. Na ten moment możemy już powiedzieć, że jednym z instruktorów będzie Josh Craig – Kanadyjczyk, który prowadzi swoją szkołę w Stanach Zjednoczonych. Więcej informacji podamy wkrótce

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.