Banner Łódzka Szkoła Tai Chi

Komunikat Łódzkiej Szkoły Tai Chi 20/11/2018

1. Od tego tygodnia wprowadzamy małą zmianę w grafiku zajęć. Środowe treningi będą się rozpoczynać o godzinie 19:45. Reszta pozostaje bez zmian.

2. W najbliższą sobotę (24 listopada) chciałbym zorganizować warsztaty podsumowujące pierwszą i drugą część formy z mieczem. Odbędą się one w naszej szkole na korytarzu na pierwszym piętrze (tam gdzie odbywają się zajęcia wolne w poniedziałki i środy) od godziny 9:30 do 11:30. Warunkiem jest zebranie się minimum 7 osób. Koszt 50 zł
Zgłoszenia przyjmujemy do 22 listopada przez formularz zgłoszeniowy lub na zajęciach u Alicji.

3. Serdecznie zapraszam do udziału w drugich warsztatach z cyklu Wachlarz Tai Chi podczas których będziecie mieć możliwość poznania formy Tai Chi Kung Fu Fan 52. Zajęcia prowadził będzie Mariusz Sroczyński, jeden z najbardziej znanych i cenionych instruktorów Tai Chi w Polsce.

Warsztaty skierowane są do każdego bez względu na dotychczasowe doświadczenie. Zapraszam również osoby spoza naszej szkoły.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

4. W tym tygodniu będę zamawiał z Chin wachlarze do treningów Tai Chi. Jeśli ktoś chce jeszcze nabyć nowy sprzęt do ćwiczeń, można zapisać się na listę u Alicji lub wysyłając do mnie maila. Proszę o podanie koloru i ewentualnie ilości sztuk. Ostatnio dostaliśmy 3 kolory: czarny, czerwony i złoty. Jeśli ktoś szuka innego koloru niech też da nam znać. Postaram się wyszukać  odpowiedni.

5. Ustalony został termin i kadra naszego zimowego obozu Tai Chi.

Termin: 2 – 7 lutego. 
Miejsce: podwarszawskie Falenty. 
Instruktorzy: Andrzej Kalisz, Mariusz Sroczyński, Piotr Ziemba i Radosław Węglarz.

Zarezerwujcie sobie ten termin. Więcej informacji podamy wkrótce.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.