Obóz Tai Chi / Chi Kung Nagawki

Letni Obóz Tai Chi – Nagórzyce 2020

Obóz Tai Chi/Qigong nad Zalewem Sulejowskim
4-11 lipca 2020, Leśny Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy „Nagórzyce”

Potrzebujesz regeneracji, oderwania się od codzienności, inspiracji do działania?

Dołącz do nas na 8 dni energetycznej przygody.  

 PODCZAS NASZEGO LETNIEGO OBOZU TAI CHI BĘDZIEMY GOŚCIĆ WYJĄTKOWĄ KADRĘ, BARDZO DOŚWIADCZONYCH I CENIONYCH INSTRUKTORÓW.
WAKACJE Z TAI CHI, TO NIEBYWAŁA OKAZJA DO CODZIENNYCH TRENINGÓW PRZEZ 8 DNI PO PRZYNAJMNIEJ 5,5 GODZIN DZIENNIE.
 DODATKOWO DLA CHĘTNYCH BĘDĄ PROWADZONE SESJE MEDYTACJI, TECHNIK ODDECHOWYCH, JOGI ORAZ INNE CIEKAWE WARSZTATy.

W tym roku duży nacisk będzie położony naukę technik radzenia sobie ze stresem w różnych podejściach.
Na naszym obozie nauczysz się zestawów ćwiczeń, które później można łatwo wykorzystać podczas praktyki w domu.

Zapraszamy osoby, które chcą rozpocząć, rozwinąć oraz utrwalić dotychczasową praktykę Tai Chi oraz Qigong. Poza treningami przygotujemy dla Was wykłady, pokazy filmowe, a także wieczorne imprezy.   

DLA KOGO?

Zapraszamy wszystkich chętnych – instruktorzy będą prowadzić warsztaty w grupach podzielonych ze względu na poziom zaawansowania oraz Wasze indywidualne zainteresowania i potrzeby. Stworzymy także grupę zupełnie początkującą, dla osób które chcą rozpocząć z nami naukę podczas wakacji. 

W PROGRAMIE

Program obozu w wersji PDF dostępny jest tutaj.

Podstawowe treningi będą odbywać się 2 x dziennie po blisko 3 godziny. Dodatkowo dla chętnych będą prowadzone poranne sesje i ciekawe warsztaty z tematów, które nie są przedmiotem naszej codziennej praktyki w roku szkolnym.
W programie wyjątkowe tematy: Tai Chi stylu Wu, medytacja (w różnych podejściach), 8 podstawowych technik/metod stylu Yang Tai Chi, Kij Tai Chi; Zestawy Qigong: Spacer Yin Yang, Orbita Mikrokosmiczna (Małe Krążenie), 6 Tajemnych Słów, Praktyka Tao Natury: praca ze stresem, ćwiczenia somatyczne, oddechowe, elementy Jogi.

Poza treningami ciekawe wykłady, pokazy filmowe, a także wieczorne imprezy.

MIEJSCE POBYTU

Leśny Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy – ” Nagórzyce” dysponuje wygodnymi i przestronnymi pokojami głównie 2- osobowymi, każdy z własną łazienką. Ośrodek położony jest w malowniczym lesie nad Zalewem Sulejowskim. Piękna okolica, obcowanie z naturą, świeże powietrze sprzyjają głębokiemu odprężeniu i aktywnemu wypoczynkowi oraz pozwalają oderwać się od miejskiego zgiełku. 

Obóz Tai Chi Nagórzyce 2018

CENA WYJAZDU

  • Cały obóz

1650 zł pokój 2- osobowy,
2150 zł pokój 1- osobowy. (Uwaga! w tej opcji zostały już tylko 2 ostatnie miejsca w pokojach typu STUDIO – ze wspólną łazienką z innym pokojem).

Jeśli jesteś zainteresowany/-a, wypełnij formularz zgłoszeniowy 

  • Pół obozu (4 dni)

8 czerwca udostępnimy także 10 miejsc w wersji skróconej – 4 dni 
Pierwszy termin: 4-7 lipca (zostały 2 miejsca w tej opcji)
Drugi termin: 8 – 11 lipca (zostały 4 miejsca w tej opcji)
W cenie:

 900 zł – pokój 2-osobowy.
1150 zł – pokój 1 – osobowy. (chwilowo brak miejsc w tej opcji)

Osoby nie biorące udziału w treningach – 20% od powyższych cen.

  • Udział w samych treningach bez noclegów i wyżywienia : 120 zł / dzień, 70 zł / pół dnia (treningi dopołudniowe lub popołudniowe).

CENA ZAWIERA

zakwaterowanie; wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja); wszystkie zajęcia przewidziane w programu obozu;   
Do treningów z kijem zapewniamy niezbędny sprzęt do ćwiczeń.
Należy zabrać ze sobą maty lub koce do ćwiczeń, ewentualnie poduszki do medytacji.

ZGŁOSZENIA

Rezerwacji można dokonać wypełniając formularz zgłoszeniowy  i wpłacając (w ciągu pięciu dni roboczych) zaliczkę w wysokości 300 zł lub całą kwotę. W przypadku braku wpłaty rezerwacja zostanie anulowana. W przypadku wpłaty zaliczki pozostałą kwotę prosimy uregulować nie później niż do 22 czerwca.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany kadry i programu obozu powstałych z przyczyn niezależnych.

DOJAZD

We własnym zakresie. Adres:

Leśny Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy „NAGÓRZYCE”

Swolszewice Małe ul. Leśna 1 97-213 Smardzewice

 Prosimy o informację jeżeli ktoś z Was ma wolne miejsce w samochodzie oraz osoby, które nie mają transportu – pomożemy w zorganizowaniu dojazdu. Pokoje można zajmować od godziny 13:00, pierwszy trening rozpoczynamy o godzinie 15:30. W dniu wyjazdu przewidziane są treningi przedpołudniowe.

Zaprosiliśmy sprawdzoną kadrę doświadczonych instruktorów:

Radosław Węglarz – założyciel Szkoły Tai Chi Guangfu, główny organizator obozu. Od kilkunastu lat zgłębia tajniki Tai Chi Chuan ucząc się od najbardziej doświadczonych mistrzów i instruktorów Tai Chi.
Tegoroczne Wakacje z Tai Chi, to siedemnasty obóz Tai Chi/Qigong przez niego organizowany.

Mariusz Sroczyński (Tai Chi Warszawa)– jeden z najbardziej znanych i cenionych instruktorów Tai Chi w Polsce, dyrektor TAI CHI Szkoły Taijiquan Mariusza Sroczyńskiego w Warszawie. Od ponad 25 lat zajmuje się Tai Chi i Chi Kung, a sztukami walki jeszcze dłużej. Uczył się u największych mistrzów stylu Yang, Chen, Wu, Hulei, I-Liq Chuan, Wudang oraz Chi Kung.

Tomek Nowakowski – przez większość swego życia podróżował po świecie ucząc się i praktykując u największych Mistrzów Tai Chi, Qigong, Jogi i innych sztuk wewnętrznych, prowadził szkołę Tai Chi w USA.

Anastazja Nowakowska (Kurdina) – pochodzi z Ukrainy. Po kilku latach nauki jogi wyjechała do Indii, które stały się jej drugim domem. Praktykowała pod okiem wielu cenionych hinduskich mistrzów i nauczycieli. W Riszikeszu (światowej stolicy jogi) otworzyła szkołę Himalayan Yoga Academy.

Monika Jędrzejewska – mediator, trener, terapeuta TSR i techniki terapii manualnej Bowena. Wraz z Maciejem Panabażysem jest certyfikowaną instruktorką Universal Healing Tao, taoistycznych praktyk nauczanych przez słynnego mistrza Mantaka Chia (http://jasnastrona.pl/qi-gong/). Zajmuje się również pracą z konfliktem oraz bajkami. Na obozie będzie uczyła: Orbity Mikrokosmicznej, Chi Kungu Dźwiękowego, Medytacji.

Maciej Panabażys – wraz z Moniką Jędrzejewską, jest  certyfikowanym instruktorem Universal Healing Tao, taoistycznych praktyk (w tym Chi Kung i Medytacji) nauczanych przez słynnego mistrza Mantaka Chia (). Zajmuje się również rozwojową pracą z ciałem (Analiza Ruchu), oraz wykorzystaniem metafory. Jest autorem zbioru baśni szamańskich „Drzewo Światów”. Na obozie będzie uczył: Orbity Mikrokosmicznej,Chi Kungu Dźwiękowego, Medytacji.

 FILMY Z NASZYCH WCZEŚNIEJSZYCH OBOZÓW

GALERIE ZDJĘĆ

Obóz Letni Tai Chi Nagawki 2015
Obóz Letni Tai Chi Nagawki 2016
Obóz Letni Tai Chi Wólka Milanowska 2017
Obóz Zimowy Tai Chi Wólka Milanowska 2018

Opinie uczestników naszych obozów Tai Chi z poprzednich lat:

 „Radku, Twój obóz Tai Chi to najlepsze, co mogłam zrobić dla siebie w te wakacje. Dziękuję.  KSz” 


„Cześć, To niesamowite doświadczenie spotkać tyle cudownych i pozytywnych osób w jednym miejscu. Przed wyjazdem obawiałam się, jak odnajdę się w nowym towarzystwie i takiej formule ćwiczeń… Teraz wiem, że była to najlepsza inwestycja. Dziękuję i do zobaczenie za rok:-) JW”

 „Radku, Dziękuję za wysiłek w zorganizowaniu obozu. Genialne 8 dni. AK” 

„Radku, Bardzo dziękuję za kolejny udany obóz Tai Chi.  Jak każdego roku wracam z ogromem nowych informacji i ćwiczeń, bez których codzienny trening taiji byłby zdecydowanie uboższy. Świetna organizacja i troska o każdy szczegół sprawiła, że wszyscy mogliśmy znaleźć coś dla siebie bez względu na poziom zaawansowania i dobrze się bawić. Niesamowite grono instruktorów pokazało nam jak szeroki jest zakres możliwości naszego ciała i pozwoliło na poszerzenie wiedzy nie tylko z zakresu tai chi, ale i wiele wiele więcej. Muszę jeszcze raz pochwalić sposób rozplanowania treningów, który sprawił, że nie odczuwałam bólu ani zakwasów w mięśniach. Rozpoczynając od porannych ćwiczeń oczyszczających organizm przez bardziej wymagające po wieczorne rozciąganie i rozluźnianie ciała. Rosnąca liczba uczestników pokazuje jak prężnie rozwija się Twoja szkoła, jak wiele osób zachęcasz do aktywnego i zdrowego spędzania czasu. Twoja otwartość na różnorodne metody dbania o ciało i umysł, wprowadzanie ich do codziennych treningów sprawia, że na sali nigdy nie jest nudno. :) Jeszcze raz dziękuję za możliwość spędzenia tych kilku dni z ciekawymi osobami w miłej atmosferze.Z niecierpliwością czekam na kolejny obóz Tai Chi. MJ” 

„Cześć Radek, Chciałam Wam bardzo podziękować za wspólnie spędzony czas i pogratulować organizacji obozu. Bardzo wysoki poziom w każdym aspekcie.AK”

“Wszystko było świetnie zorganizowane, począwszy od przyporządkowania do pokoju (byłyśmy świetnie dobrane ja i dwie inne osoby, z którymi podróżowałam z Warszawy – przypadek, ale jaki miły:) Dawno tak nie odpoczęłam i naprawdę uważam, że decyzja o wyjeździe na ten obóz to była moja najlepsza decyzja w życiu (chyba jedyna najlepsza – naprawdę). Byłam też zaskoczona (pozytywnie) jakością posiłków, ich różnorodnością i ilością. Byli też świetni ludzie. No i same zajęcia – świetne medytacje z Mariuszem. Dobre zwierzęta z Piotrem (chociaż przyznaję, że energia Piotra trochę mnie przytłaczała, ale było to ciekawe doświadczenie:). Forma – to chyba najlepiej do mnie trafia, świetny pomysł z filmikiem dla Mistrza. Siatka zajęć dobrze pomyślana. W dolnej sali było trochę niekomfortowo, ale dało się ćwiczyć, więc nie mam w sumie zastrzeżeń. I mimo że wcześniej nie brałam pod uwagę letniego obozu, to teraz zaczęłam o tym poważnie myśleć. Dziękuję :) dobrze spotkać ludzi, którzy robią coś z pasji, a nie dla zysku. Dobrze, że jesteście. pzdr, Ola”

“Obóz był niesamowity, wyjątkowa kadra, wyjątkowi uczestnicy.Duży szacunek dla Was.”


SERDECZNIE ZAPRASZAMY

INFORMACJE 
Tel. 503501259 (Radek),
e-mail: [email protected]

>>ZGŁOSZENIA<<

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.