ukłon Tai Chi

Przerwa świąteczna, treningi w styczniu, zajęcia online, nowe grupy początkujące, kupony prezentowe

Witaj,
mam dla Ciebie kilka ważnych informacji.

  1. Przypominam, że rozpoczęliśmy przerwę świąteczną. Niestety, wygląda na to, że nasz planowany powrót do zajęć trochę się przedłuży. Wydaje się, że rozporządzenie, które pojawiło się w ostatni weekend całkowicie zabrania uprawiania sportu rekreacyjnego od 28 grudnia do 17 stycznia. Co prawda zapisy które można tam znaleźć są nieprecyzyjne, ale ponieważ instytucje z którymi współpracujemy (m.in. AWF i BenefitSystems) już w tej chwili zapowiedziały nam zawieszenie współpracy, a inne się jeszcze zastanawiają, to jesteśmy zmuszeni zawiesić na ten czas nasze zajęcia w salach.
  2. Nie znaczy to jednak, że zostawimy Was całkowicie bez treningów. Wracamy do opcji, którą przerabialiśmy wiosną i znów rozwiniemy nasze zajęcia online

W związku z tym przedłużamy do 17 stycznia funkcjonowanie naszej grupy na Facebooku https://www.facebook.com/group… Na ten moment mamy tam nagranych ponad 80 filmów, a w najbliższym czasie dogram jeszcze kilka kolejnych.

Mamy tam treningi w kilku kategoriach:

a. 37 – ruchowa forma Wu Tai Chi -32 lekcje z których można poznać tajniki tego pięknego stylu,

b. Yang Tai Chi dla początkujących – 23 lekcji na temat podstaw pierwszej części długiej formy Tai Chi stylu Yang

c. Qigong – niecałe 20 lekcji

d. treningi ogólnorozwojowe – 9 lekcji.

e. niedługo dogram tam też lekcje Wudang Tai Chi w których omawiam fragmenty formy 28 – ruchowej.

Cały ten materiał + lekcje dogrywane na bieżąco, dla osób, które mają opłacone zajęcia dostępny będzie bez dodatkowych opłat. Pozostali mogą uiścić opłatę 70 zł za dostęp 2 tygodniowy lub 140 zł za miesiąc ( w takim przypadku opłata w drugiej połowie stycznia może uwzględnia również zajęcia w salach).

  1. Nie wiem jeszcze jak będzie wyglądać możliwość regulowania należności kodami MultiSPort i FitProfit. Czekamy na szczegółowe informacje od tych podmiotów.
    Na ten moment mamy tylko pewność, że kody działają przynajmniej do końca grudnia. Szczegóły ich wykorzystania znajdziecie w grupie w module pierwszym (organizacyjnym).

4. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem do regularnych zajęć wracamy 18 stycznia, a od lutego ruszamy z nowymi grupami początkującymi zarówno w Łodzi jak i Warszawie. Terminy będą identyczne jak jesienią.

  1. W zaistniałej sytuacji nadal nie jesteśmy w stanie podać dokładnego terminu naszego obozu zimowego. Wstępnie zaplanowaliśmy go na przełom lutego i marca.
  2. Jeśli brakuje Wam prezentu gwiazdkowego i szukacie czegoś na ostatnią chwilę a nie chce Wam się biegać po sklepach, to zachęcamy do zakupu karnetu na nasze zajęcia. Możecie wybrać dowolny karnet z naszego cennika zarówno w Łodzi jak i Warszawie, podać nam w mailu nazwisko osoby obdarowywanej a my wygenerujemy specjalny kupon, który można samodzielnie wydrukować i prześlemy go na Wasz adres e-mail.
    Może to też być karnet wymienny na zajęcia online.

W ten sposób nie dość, że obdarujecie kogoś oryginalnym prezentem, który pomoże mu dbać o zdrowie, to dodatkowo weprzecie naszą szkołę w tej wyjątkowej sytuacji. :-)

Przy okazji, dziękuję wszystkim uczestniczącym w naszych zajęciach za wasze zaangażowanie i wsparcie.

Do zobaczenia na zajęciach.

Pozdrawiam serdecznie,

Radosław Węglarz
Szkoła Tai Chi Guangfu

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.