tai chi warszawa łódź koronawirus

Ważne informacje dotyczące zajęć w Łodzi i Warszawie, obozy Tai Chi.

1. Mimo wejścia zarówno Łodzi jak i Warszawy do czerwonej strefy, nasze zajęcia będą się odbywać bez zmian. Pamiętajcie tylko o przestrzeganiu zasad, które znajdziecie w naszym regulaminie dostępnym tutaj.
Najważniejsze na ten moment jest, byście przestrzegali odpowiedniego dystansu w trakcie ćwiczeń oraz zasłaniali usta i nos w trakcie wchodzenia i wychodzenia z sali a także wtedy gdy podchodzicie do prowadzących. Pamiętajcie też, by nie przychodzić na zajęcia gdy macie jakiekolwiek objawy chorobowe lub w ostatnich dniach mieliście kontakt z osobą będącą w kwarantannie lub izolacji. 
My sami też o to dbamy i przykładowo mnie i Alicji (która prowadzi zajęcia w Łodzi) nie zobaczycie na pierwszych treningach w tym tygodniu, gdyż jesteśmy przeziębieni. Zajęcia prowadzić będą pozostali asystenci i zaawansowani uczniowie. 

Sale w których ćwiczymy są na tyle duże, że bez problemów spełniamy wszystkie obostrzenia jeśli chodzi o przestrzeń. W razie czego, zamykamy jednak nabór do grupy początkującej w Warszawie. Nowe osoby przyjmowane będą tylko w wyjątkowych sytuacjach. Do grup łódzkich nabór trwa zgodnie z planem do końca października.

2. Szkoła przy ul. Więckowskiego w Łodzi wprowadziła nowe zasady dotyczące wchodzenia do szkoły. Od tego tygodnia wchodzimy wejściem od strony boiska. Traficie tam, gdy przejdziecie przez parking szkolny i okrążycie salę w której ćwiczymy.

3. Przypominamy, że w Łodzi ruszyła nowa grupa dla początkujących. Ćwiczymy w środy od 19:00 do 20.30 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 3 przy ul. Przędzalnianej 70. Dołączyć do zajęć można do końca miesiąca.

4. Ustalone zostały  terminy dwóch obozów, które odbędą się w przyszłym roku w Nagórzycach nad Zalewem Sulejowskim.
23 – 30 stycznia 2021 – obóz zimowy
3 – 11 lipca 2021 – obóz letni.

Prawdopodobnie w pierwszej połowie sierpnia 2021 zorganizuję jeszcze drugi, bardziej kameralny obóz. O nim poinformuję Was dopiero wiosną przyszłego roku.

Zapisy na obóz zimowy ruszą najprawdopodobniej w grudniu br.

Do zobaczenia na zajęciach,

Pozdrawiam serdecznie,
Radosław Węglarz

1 thought on “Ważne informacje dotyczące zajęć w Łodzi i Warszawie, obozy Tai Chi.”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.