Tai Chi qigong łódź

Tai Chi w styczniu 2021, Facebook, YouTube, strona z kursami.

Witaj,
ze względu na obecną sytuację i wprowadzone nowe obostrzenia, które tym razem bezpośrednio dotykają naszą szkołę, zmuszeni jesteśmy zawiesić działalność we wszystkich trzech lokalizacjach (obie szkoły w Łodzi i AWF w Warszawie). Postanowiłem jednak, że podobnie jak wiosną będę Was wspierał rozbudowaną ofertą zajęć online.

W związku z tym, pozostawiam aktywną naszą grupę na Facebookutam będziecie mogli znaleźć różnorodną ofertę treningów dla każdego bez względu na poziom zaawansowania. Pozostawię tam zdecydowaną większość treningów i będę regularnie dorzucał kolejne.
W grupie tej dostępne będą zajęcia w następujących kategoriach:

1. 37 – ruchowa forma Wu Tai Chi 
(unikatowe, pełne treningi nagrywane od marca zeszłego roku)
2. 28 – ruchowa forma Wudang Tai Chi (materiał przerabiany przez grupy poczatkujące, na filmach tych znajdziecie instruktaż dotyczący poszczególnych technik, jest to idealny materiał powtórkowy i wprowadzający w podstawy tej formy Tai Chi)
3. Qigong – kompleksowe treningi wprowadzające w świat Qigong (Chi Kung), na filmach tych przedstawiam podstawy teoretyczne i kilka prostych zestawów ćwiczeń zdrowotnych. W tej kategorii będzie się pojawiać najwięcej nowych filmów. Będą tu zamieszczane materiały mojego autorstwa i innych zaprzyjaźnionych instruktorów.
4. Treningi ogólnorozwojowe
 – jak sama nazwa wskazuję, ogólne ćwiczenia w których wykorzystuję sporo elementów Tai Chi. Treningi te są prowadzone w taki sposób, by rozruszać całe ciało i pobudzić układ krążenia. 

Opłaty za zajęcia:

1. Dla osób, które mają opłacone zajęcia w naszej szkole zajęcia online na Facebooku są bezpłatne,

2. Można opłacić zajęcia: 70 zł/ 2 tygodnie, 140 zł/miesiąc

3. Osoby korzystające z kart FitProfit mogą uregulować opłaty za pomocą kodu generowanego na stronie wystawcy kart. Szczegóły znajdziecie w pierwszym module kursu na Facebooku. 

Niestety, karty Multisport w styczniu nie będą działać.

Zapraszamy też na nasz kanał o Tai Chi i Chi Kung na YouTube. Zachęcam Was do jego subskrypcji. Już na ten moment znajdziecie tam kilka unikatowych filmów, a w najbliższym czasie będę starał się wzbogacać go o nowe materiały.

No i na koniec rzecz dla mnie najważniejsza, wreszcie udało mi się uruchomić wersję “beta” mojej nowej strony z kursami WWW.KURSY.GUANGFU.PL. Wersja beta oznacza, że mogą się tam jeszcze pojawiać błędy i od czasu do czasu będą tam wprowadzane jakieś zmiany, ale jest to wersja, którą już mogę pokazać światu. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie uwagi i sugestie dotyczące tej strony.

To co oddaję do Waszej dyspozycji, to wiele miesięcy mojej wytężone pracy, ogrom wiedzy i umiejętności, które przy tej okazji musiałem opanować i wiele nieprzespanych nocy. Mam nadzieję, że dzięki tej stronie to czego uczę będzie mogło trafiać do większego grona ludzi. Myślałem tu szczególnie o tych, którzy mieszkają w miejscach, gdzie jest utrudniony dostęp do szkół Tai Chi i o uczniach naszej szkoły, którzy nie korzystają z Facebooka

Docelowo, strona ta dla naszych uczniów będzie platformą z materiałami powtórkowymi i uzupełniającymi oraz usystematyzowanym programem nauczania, a dla osób z zewnątrz będzie miejscem, gdzie znajdą kompleksowe treningi. Mam nadzieje, że to pomoże w rozpowszechnianiu Tai Chi i Qigong a Was wesprze w rozwoju.

Tai Chi Online

Do zobaczenia na zajęciach.

Pozdrawiam serdecznie,

Radosław Węglarz 
Szkoła Tai Chi Guangfu

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.