medytacja qigong

Zajęcia Tai Chi od 18 stycznia, nowe grupy początkujące, promocje, Multisport, FitProfit

Witaj,
zamieszanie w związku z pandemią trwa w najlepsze, w związku z czym mam dla Was kilka informacji. Wyjątkowo, tym razem większość z nich jest pozytywna.

1. Najważniejsze co mam Wam do przekazania, to informacja, że od 18 stycznia wracamy do regularnych zajęć Tai Chi w salach!
Opinie prawne, które do nas dotarły wskazują, że przy zachowaniu zasad sanitarnych możemy nadal spotykać się w salach i poprzez ćwiczenia dbać o swoje zdrowie. 

2. Niestety, w styczniu musimy wprowadzić małe zmiany w naszym grafiku zajęć w Łodzi. Treningi będą się odbywać tylko w naszej lokalizacji przy ul. Więckowskiego 35.
Plan zajęć będzie wyglądał następująco:
– poniedziałki 18:30 – 20:00 – wszystkie grupy,
– piątki 18:30 – 20:30 – wszystkie grupy, ostatnie 30 minut przeznaczony będzie na trening z bronią.

Od lutego wracamy do normalnego podziału na grupy i do zajęć przy ulicy Przędzalnianej 70.

3. W Warszawie grafik zajęć nie ulega zmianie. Ćwiczyć będziemy we wtorki i czwartki od 19:30 do 21:00.

4. W obu lokalizacjach aktywne będą karty MultiSport i OkSystem. Niestety, w styczniu na zajęciach stacjonarnych nie będą działać karty FitProfit.

5. Aby wspierać tych, którzy na zajęciach w salach nie mogą się pojawiać, nadal zostawiamy aktywną naszą grupę Tai Chi Online na Facebooku. W niej można się rozliczać zarówno kodami MultiSport jak i FitProfit.

6. Przygotowałem też dla Was  oferty promocyjne na zajęcia dla poczatkujących w Łodzi i Warszawie. Myślę, że propozycje są bardzo atrakcyjne cenowo a na dodatek w pakiecie dostajecie bezpłatny dostęp do kursu Yang Tai Chi Online
Oferta promocyjna dla osób zaawansowanych pojawi się niebawem.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.