obóz Tai Chi 2020

W Warszawie już 21 maja wracamy do zajęć Tai Chi w sali!

Dzień dobry,

tym razem mam dla Was dobre informacje.

Już od 21 maja możemy wrócić do treningów w sali. Na razie tylko w Warszawie, ale lada moment powinna się pojawić też informacja dotycząca zajęć w Łodzi. Jest spora szansa, że na Więckowskiego spotkamy się już 25 maja.

1. Jeśli chodzi o zajęcia Tai Chi w Warszawie, to oczywiście musimy się przygotować na pewne ograniczenia.

Podstawowa zasada jest taka, że w treningu może brać udział maksymalnie 16 osób + prowadzący. W związku z tym musieliśmy wprowadzić zapisy na zajęcia. Można tego dokonać na naszej stronie pod tym linkiem:
https://guangfu.pl/zapisy-na-zajecia-tai-chi-w-warszawie
Na początek przyjęliśmy, że osoby, które chcą z nami trenować mogą zapisywać się raz w tygodniu. Jeśli na 3 godziny przed treningiem okaże się, że są jeszcze wolne miejsca (w kalendarzu z zapisami przy treningu świeci się zielona lampka) można dołączyć do zajęć drugi raz w tygodniu. Prócz treningów w sali uczniowie cały czas mają możliwość korzystania z treningów online. Gdy ktoś nie chce korzystać z takiej opcji, może opłacać treningi 1x w tygodniu zgodnie z cennikiem dostępnym na stronie.
Niestety, na czas tych restrykcji musimy zawiesić bezpłatny udział dla pracowników AWF. Jeśli jednak na godzinę przed zajęciami zauważycie, że są nadal wolne miejsca, zapraszam Was serdecznie na dotychczasowych zasadach.
2. Pamiętaj, że na czas epidemii nie będziemy mieć dostępu do szatni. Prosimy w takiej sytuacji o przychodzenie przebranym na zajęcia. Tylko buty zmieniamy przed salą.
Pamiętaj też o zasadach zachowania w trakcie epidemii:
– zachowujemy odpowiedni dystans od współćwiczących (2 metry),
– nie witamy się przez podanie ręki, sugerujemy tradycyjny chiński ukłon z którego korzystamy na początku i na końcu zajęć,
– w trakcie wchodzenia i wychodzenia z sali korzystamy z maseczek zasłaniających usta i nos.

3. Jeśli chcesz przypomnieć sobie materiał, który dotychczas przerabialiśmy, możesz to zrobić na naszym profilu na Facebooku lub na kanale YouTube.

Tam są filmiki, po przerobieniu których łatwo dołączysz do grupy. Tyczy się to również osób, które dopiero chcą zacząć z nami ćwiczyć.
W każdym momencie można tez dołączyć do naszej zamkniętej grupy na Facebooku. Przy opłaceniu bieżących zajęć w sali masz to niejako gratis.
4. Jeśli chodzi o opłaty, to jeśli nie masz aktualnie opłaconych zajęć w naszej szkole, możesz to zrobić zgodnie z naszym standardowym cennikiem dostępnym na stronie.
W maju płacisz wtedy za 1/3 miesiąca, a w czerwcu normalnie.
Jeśli tylko pojawią się jakieś dodatkowe informacje, od razu będę do Was pisał.
Pozdrawiam serdecznie,

Radosław Węglarz

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.