warsztaty Tai Chi Bemowo

Aktualności 15/06/2023 – warsztaty, obozy.

Mamy dla Was kilka ważnych informacji. Przeczytaj do końca, gdyż jest tam kilka niespodzianek, które mogą Ciebie zainteresować.

1. Na wstępie przypominam, że nasze regularne zajęcia we wszystkich lokalizacjach odbywają się do końca czerwca. W lipcu i sierpniu przechodzimy na tryb wakacyjny. W tym czasie będziemy organizować warsztaty, bezpłatne zajęcia w parkach (informacje na ten temat dostaniecie niebawem) no i oczywiście obozy Tai Chi. Przy okazji informuję, że mamy jeszcze kilka wolnych miejsc zarówno na obóz w  terminie lipcowy jak i sierpniowym. Pod koniec tego tygodnia przedstawię też dodatkową opcję przyjazdu na weekend. Szczegóły w linkach poniżej.

2. Zapraszamy na kolejne warsztaty Tai Chi z Mariuszem Sroczyńskim.
Pracować będziemy z Formą Podwójna Tai Chi stylu Yang.
Trening ten jest przeznaczony dla osób zaawansowanych, które już wcześniej uczyły się tej formy.

Miejsce: sala Judo w kompleksie Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Tamka 12 w Łodzi (dostępny jest bezpłatny parking na terenie kompleksu). Link do mapy tutaj.
Termin: 17 czerwca br. (sobota) od godziny 9:30 do 12:30
Opłata: 120 zł

3. W najbliższą niedzielę w Warszawie odbędą się kolejne warsztaty Tai Chi z mieczem. Pracujemy już z ruchami z trzeciej części tej formy.
Miejsce: 
Spotykamy się obok Fortów Bema przy barze Forteczna ul. Waldorffa 41a. Później przejdziemy w głąb parku. Ćwiczyć będziemy w okolicach budynków fortyfikacji. W razie spóźnienia prosimy o kontakt telefoniczny: 503 501 259
Termin:
 18 czerwca (niedziela) od godziny 9:30 do 12:00
Opłata
: 100 zł

Ze względu na burzę dokończenie warsztatów 25 czerwca od 10:30 do 12:00
Jeśli ktoś nie był na warsztatach 18 czerwca a chciałby dołączyć 25.06, to opłata wynosi 50 zł

4. W niedzielę, po warsztatach miecza, od 12:15 do 13:30 zaplanowałem bezpłatne zajęcia dla osób, które ćwiczą lub ćwiczyły z nami w tym roku szkolnym.
Spotkanie będzie w piknikowym klimacie (koce, napoje i przekąski jak najbardziej wskazane) w tym samym miejscu, w którym odbywają się warsztaty Miecza Tai Chi (link do lokalizacji poniżej). Od 13:30 mamy zarezerwowane stoły w barze Forteczna. Tam będzie możliwość zamówienia dań z grilla, ciepłych i zimnych napojów.

UWAGA!
ze względu na burzę, warsztaty przenieśliśmy na niedzielę 25 czerwca od 12:15 do 13:30

5. Dla osób, które korzystają z naszych kursów Tai Chi i Chi Kung online niedługo przedstawimy też ciekawą ofertę wakacyjną. Szczegóły podeślę do was w najbliższych dniach. To będą zarówno atrakcyjne rabaty jak i nowe materiały które przygotowujemy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.