ukłon Tai Chi

Aktualności 03/03/2024

Mamy dla Was kilka ważnych informacji

1. W przyszłym tygodniu (15 marca) zamykamy nabór do grup początkujących w Łodzi i Warszawie, jeśli ktoś chce dołączyć , to zapraszamy. Przy okazji zachęcamy do skorzystania z naszego bezpłatnego kursu online, tam są dostępne pierwsze lekcje kursu Yang Tai Chi i Qigong dla początkujący, która jest wprowadzeniem w tematykę aktualnego kursu podstawowego przerabianego na zajęciach stacjonarnych. Przerobienie tej lekcji nie jest konieczne, ale nawet jej przejrzenie pomoże bardziej komfortowo poczuć się na pierwszych zajęciach.

2. Zapraszamy Was na warsztaty, które odbędą się 10 marca w Warszawie.
Wspólnie ze Szkołą Tai Chi Mariusza Sroczyńskiego zaprosiliśmy Rafała Szulkowskiego – instruktora z Trójmiasta, który wprowadzi Was w trzy ciekawe tematy:
– Qigong Kuli Tai Chi,
– Podstawy Miecza Tai Chi,
– Pchające dłonie i zastosowania Tai Chi.

Więcej informacji znajdziesz pod przyciskiem poniżej.

3. W marcu zaplanowaliśmy kolejne warsztaty z Radkiem Węglarzem:
– w Łodzi 16.03 (Miecz Tai Chi i bezpłatne warsztaty Wu Tai Chi),
– w Warszawie 17.03 (Kij Tai Chi). 

Warsztaty dotyczące Kija i Miecza Tai Chi będą kontynuacją cyklu spotkań, który rozpoczęliśmy w listopadzie zeszłego roku.
Warsztaty dotyczące stylu Wu Tai Chi będą skierowane do wszystkich aktualnych uczniów naszej szkoły bez względu na poziom zaawansowania.

4. Serdecznie zapraszamy na warsztaty z Mistrzem Zhou Xuan Yun. Tym razem będziecie mieć okazję poznać wyjątkowy zestaw ćwiczeń zdrowotnych – Qigong Czterech Pór Roku.

Warsztaty z Mistrzem to wyjątkowa okazja do zdobywania wiedzy u źródła, popartej praktyką, filozofią, doświadczeniem, ale również umiejętnie dostosowanej do potrzeb współczesnego człowieka Zachodu. 

Termin: 22 marca 2024 r. od godziny 17:30 do 20:30

Miejsce: sala SP 36 ul. Więckowskiego 35 w Łodzi

Szczegóły w linku poniżej:

4. Pod koniec miesiąca podamy też szczegółowe informacje dotyczące Letniego Obozu Tai Chi, który odbędzie się od 29 czerwca do 9 lipca 2024 r. w Nagórzycach nad Zalewem Sulejowskim.

Kalendarz wydarzeń zaplanowanych w tym roku szkolnym znajdziesz w linku poniżej.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.