Komunikat 31.10.2015

1. Zakończył się czas świętowania 5 – lecia naszej szkoły. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie i obecność na warsztatach. Piotr Ziemba był zachwycony klimatem naszej szkoły i Waszym podejściem do treningu Tai Chi.
Ponieważ warsztaty zrobiły na Was ogromne wrażenie postanowiliśmy rozwinąć współpracę z Piotrem i zaprosiliśmy go po raz kolejny do Łodzi. Mimo, że jest to bardzo zapracowany instruktor i w zasadzie cały jego grafik jest zapisany już do końca roku, udało nam się znaleźć termin. W związku z tym zapraszamy Was serdecznie na warsztaty Tai Chi/Chi Kung, które odbędą się w naszej szkole już 8 listopada (niedziela). Więcej informacji znajdziecie tutaj.
2. Ponieważ nasza szkoła nawiązała współpracę z firmą FitProfit i od 2 listopada będziemy akceptować ich karty, przedłużamy nabór do grupy początkującej do 16 listopada.
3. Ustalony został termin naszego zimowego obozu Tai Chi/ Chi Kung. Odbędzie się on od 13 do 17 lutego 2016 r. w Nagawkach. Więcej informacji podamy wkrótce.