Wachlarz Tai Chi, obóz Tai Chi i Qigong 2023

Letni Obóz Tai Chi i Qigong – 6-13 sierpnia 2022 r.

Jeśli chcesz:

  • poznać skuteczne techniki rozluźniające i redukujące stres,
  • podnieść świadomość własnego ciała,
  • zadbać o stawy i kręgosłup,
  • poprawić stan zdrowia i samopoczucie,

zapraszamy na nasz kolejny (już 26.!) obóz Tai Chi i Qigong

Podczas sierpniowego Letniego Obozu Tai Chi i Qigong będziemy gościć wyjątkową kadrę, bardzo doświadczonych i cenionych instruktorów. Tym razem będziecie mieć okazję praktykować z: Radkiem Węglarzem, Mariuszem Sroczyńskim, Joshua Craigiem i Renatą Ślebodą. Wakacje z Tai Chi to okazja do codziennych treningów, poznania unikatowych zestawów ćwiczeń i oderwania się od codziennych trosk.

DLA KOGO?

Zapraszamy wszystkich chętnych – instruktorzy prowadzić będą zajęcia w grupach podzielonych ze względu na poziom zaawansowania oraz indywidualne zainteresowania i potrzeby.

W PROGRAMIE

Podstawowe treningi będą odbywać się 2 x dziennie po blisko 3 godziny.
W programie wyjątkowe tematy:
– Tai Chi stylu Yang
– forma podwójna Tai Chi stylu Yang
medytacja,
– kij Tai Chi,
– wachlarz Tai Chi
– Tai Chi Qi Gong Shibashi wg Mistrza Wing Cheung
– pchające dłonie,
– Neigong i praca ze strukturą
– Qigong i techniki relaksacyjne w różnych podejściach
– ćwiczenia na zdrowy kręgosłup.

MIEJSCE POBYTU

Leśny Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy – ” Nagórzyce” dysponuje wygodnymi i przestronnymi pokojami 1-, 2- i 3-osobowymi. Ośrodek położony jest w malowniczym lesie nad Zalewem Sulejowskim. Piękna okolica, obcowanie z naturą, świeże powietrze sprzyjają głębokiemu odprężeniu i aktywnemu wypoczynkowi oraz pozwalają oderwać się od miejskiego zgiełku. 

Obóz Tai Chi i qigong Nagórzyce

CENA OBOZU

  • Cały obóz

2250 zł pokój 2- , 3- osobowy,
2700 zł pokój 1- osobowy.
Ilość miejsc ograniczona. W opcji 1-osobowej dysponujemy tylko sześcioma pokojami, część z nich w pokojach typu studio ze wspólną łazienką z innym pokojem)

Jeśli jesteś zainteresowany/-a, wypełnij formularz zgłoszeniowy 

Dla osób, które w te wakacje jadą z nami na oba obozy (lipcowy i sierpniowy) przewidzieliśmy zniżkę w wysokości 100 zł na drugi z obozów.

  • Udział w samych treningach: 180 zł / dzień (cały dzień treningów + obiad).

CENA ZAWIERA

zakwaterowanie; wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja); wszystkie zajęcia przewidziane w programu obozu;   
Do treningów z kijem i wachlarzem zapewniamy niezbędny sprzęt do ćwiczeń.
Najlepiej zabrać ze sobą maty lub koce do ćwiczeń, ewentualnie poduszki do medytacji.

ZGŁOSZENIA

Rezerwacji można dokonać wypełniając formularz zgłoszeniowy  i wpłacając (w ciągu pięciu dni roboczych) zaliczkę w wysokości 300 zł lub całą kwotę. Brak wpłaty powoduje automatyczne anulowanie rezerwacji. W przypadku wpłaty zaliczki pozostałą kwotę prosimy uregulować nie później niż do 15 lipca.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany kadry i programu obozu powstałych z przyczyn niezależnych.

DOJAZD

We własnym zakresie, ale postaramy się Wam pomóc ułatwiając kontakt z osobami, które będą miały wolne miejsca w samochodach.
Adres:

Leśny Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy „NAGÓRZYCE”

Swolszewice Małe ul. Leśna 1 97-213 Smardzewice

 Prosimy o informację jeżeli ktoś z Was ma wolne miejsce w samochodzie oraz osoby, które nie mają transportu – pomożemy w zorganizowaniu dojazdu. Pokoje można zajmować od godziny 13:00, pierwszy trening rozpoczynamy o godzinie 15:30. W dniu wyjazdu przewidziane są treningi przedpołudniowe (do godziny 12:30)

Zaprosiliśmy sprawdzoną kadrę doświadczonych instruktorów:

Radosław Węglarz – założyciel Szkoły Tai Chi Guangfu, główny organizator obozu. Od kilkunastu lat zgłębia tajniki Tai Chi Chuan ucząc się od najbardziej doświadczonych mistrzów i nauczycieli Tai Chi i Qigong
Tegoroczne Wakacje z Tai Chi, to dwudziesty szósty obóz Tai Chi/Qigong przez niego organizowany.

Mariusz Sroczyński (Tai Chi Warszawa) – jeden z najbardziej znanych i cenionych instruktorów Tai Chi w Polsce, dyrektor TAI CHI Szkoły Taijiquan Mariusza Sroczyńskiego w Warszawie. Od ponad 25 lat zajmuje się Tai Chi i Chi Kung, a sztukami walki jeszcze dłużej. Uczył się u największych mistrzów stylu Yang, Chen, Wu, Hulei, I-Liq Chuan, Wudang oraz Chi Kung.

Joshu Craig (Kanada, USA) – jest uczniem i instruktorem Zhong Xin Dao I Liq Chuan pod kierunkiem Mistrza Sama Chin’a. Przez długi czas był też bezpośrednim uczniem Mistrza Yang Jwing Minga. Prowadzi wiele szkoleń na całym świecie i współpracował z naszą szkołą podczas kilku warsztatów i obozów letnich, a jego zajęcia są zarówno zabawne, jak i efektywne.

Renata Śleboda – w roku 1997 założyła i obecnie szefuje Poznańskiemu Centrum Relaksacji i Terapii Ruchem GARUDA.

Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, ze specjalnością: nauczyciel wychowania fizycznego. Od 1993r. pracuje w tejże Uczelni.

W 1996r. trafiła pod skrzydła nauczycielki, Mistrzyni Siddha Yogi, Gurumayi Chidvilasanandy. System ten praktykuje do dnia dzisiejszego. W 1997r. brała udział w Liphook pod Londynem w kursie, którego efektem było uzyskanie tytułu: nauczyciela hatha-jogi (w systemie Siddha Jogi, recertyfikowany w 2005r.).

Od 1997r. jest instruktorem qi-gong, a od 1999r. tai-chi (głównymi nauczycielami w tych dziedzinach są: Marcus Bongart ze Szwecji oraz Zhang Feng Jun z Chin). Później doskonaliła swoje umiejętności pod okiem nauczycieli z różnych stron świata min. w Chinach, Holandii, Hiszpanii, Szwajcarii.

 FILMY Z NASZYCH WCZEŚNIEJSZYCH OBOZÓW TAI CHI i QIGONG

GALERIE ZDJĘĆ

Obóz Letni Tai Chi Nagawki 2015
Obóz Letni Tai Chi Nagawki 2016
Obóz Letni Tai Chi Wólka Milanowska 2017
Obóz Zimowy Tai Chi Wólka Milanowska 2018

Opinie uczestników naszych obozów Tai Chi z poprzednich lat:

 „Radku, Twój obóz Tai Chi to najlepsze, co mogłam zrobić dla siebie w te wakacje. Dziękuję.  KSz” 


„Cześć, To niesamowite doświadczenie spotkać tyle cudownych i pozytywnych osób w jednym miejscu. Przed wyjazdem obawiałam się, jak odnajdę się w nowym towarzystwie i takiej formule ćwiczeń… Teraz wiem, że była to najlepsza inwestycja. Dziękuję i do zobaczenie za rok:-) JW”

 „Radku, Dziękuję za wysiłek w zorganizowaniu obozu. Genialne 8 dni. AK” 

“To był mój czwarty obóz – jestem nieustająco zachwycona. To dla mnie idealna forma dbania o zdrowie i rozwijania umiejętności Tai chi z sympatycznymi ludźmi i w dobrych warunkach. Serdecznie dziękuję za wszystko!”

„Cześć Radek, Chciałam Wam bardzo podziękować za wspólnie spędzony czas i pogratulować organizacji obozu. Bardzo wysoki poziom w każdym aspekcie.AK”

“Jestesmy przeszczęsliwi z możliwości uczestniczenia w obozie letnim. Osoby prowadzące zarówno wykłady jak i warsztaty dzieliły się swoją wiedzą i umiejętnościami w sposób wysoce profesjonalny. Organizacja , klimat i lokalizacja świetne. Czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkania. Gratulujemy .” Teresa i Waldek S.

“Obóz był niesamowity, wyjątkowa kadra, wyjątkowi uczestnicy.Duży szacunek dla Was.”


SERDECZNIE ZAPRASZAMY

INFORMACJE 
Tel. 503501259 (Radek),

2 thoughts on “Letni Obóz Tai Chi i Qigong – 6-13 sierpnia 2022 r.”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.