Warsztaty Tai Chi w Warszawie

Warsztaty Tai Chi w Warszawie (20.08.23) – Miecz Tai Chi i Pchające Dłonie.

Zapraszamy na warsztaty Tai Chi w Warszawie, które poprowadzi Radosław Węglarz. Tym razem w planach mamy dwa tematy: Miecz Tai Chi (dla zaawansowanych) i Pchające Dłonie – Peng Lu Ji An (dla początkujących i zaawansowanych}.

Warsztaty odbędą się 20 sierpnia (niedziela) od godziny 10:00 do 14:30
Miejsce ćwiczeń:
Spotykamy się obok Fortów Bema przy barze Forteczna ul. Waldorffa 41a. Później przejdziemy w głąb parku. Ćwiczyć będziemy w okolicach budynków fortyfikacji. W razie spóźnienia prosimy o kontakt telefoniczny: 503 501 259

10:00 – 12:00 – Miecz Tai Chi – warsztaty dla osób, które znają przynajmniej dwie części 52-ruchowej formy Yang Tai Chi z mieczem. Jest to kontynuacja materiału, który przerabialiśmy na comiesięcznych warsztatach w ostatnim roku szkolnym.

12:30 – 14:30 – Pchające dłonie Peng Lu Ji An – w trakcie tych warsztatów poznacie unikalny zestaw ćwiczeń, który pomoże Wam zrozumieć specyfikę ćwiczeń w parach w treningu Tai Chi, ale jednocześnie lepiej zrozumiecie podstawowe techniki występujące w formach ręcznych Tai Chi Chuan (tak naprawdę bez względu na styl, który się praktykuje).

Opłaty:

Jeden temat: 100 zł
Dwa tematy: 160 zł

Opłaty można uiszczać bezpośrednio przed warsztatami lub przelewem na nasze konto.
Do dyspozycji uczestników będą miecze i kije imitujące miecze.

Zapisy przez formularz dostępny poniżej:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.